з/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ

 

Спортивна

школа

Вид програми

Результ

2019 -2020рр.

Прізвище, ініціали тренера

Чоловіки

1.

Бердник Сергій

1993

мсмк

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

СК "Катран"

Туль, Туль ІІ дан, командний

ЧУ - 1

ЧУ - 3

Асоцький В.В.

2.

Віхров Дмитро

1995

мс

 

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 64 кг., спецтехніка

ЧУ - 1

Гончарук В.В.

3.

Гоменюк Максим

2002

кмс

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг понад 92 кг.

ЧУ - 2

Асоцька І.В.

4.

Кириленко Павло

1999

І

 

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 82 кг., спецтехніка

ЧУ - 1

Гончарук В.В.

5.

Клюєв Денис

1999

мс

 

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 92 кг., спецтехніка

ЧУ - 1

Слєпцов В.В

6.

Ковальчук Михайло

2002

мс

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг 51 кг.

ЧУ - 3

Чехов І.В.

7.

Кравчук Іван

2001

мс

 

СК "Грізлі"

Туль I дан

Туль I дан, командний

ЧУ - 1

Матюшок М.М.

8.

Меланюк Олександр

2002

мс

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг 69 кг, командний

ЧУ - 1

Шостак В.В.

9.

Недоступ Ілля

2002

мс

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 64 кг., спецтехніка

ЧУ - 2

Асоцька І.В.

10.

Стеценко Андрій

1997

змс

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг 85 кг.

ЧУ - 1

Чехов І.В.

11.

Сухов Олександр

2002

кмс

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 78 кг.

Туль II дан, командний

ЧУ - 1

ЧУ - 3

Асоцька І.В.

12.

Чебаков Андрій

2001

мс

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг 75 кг

ЧУ - 1

Сандуляк Ю.В.

Юнаки

13.

Бащенко Євген

2005

І

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 55 кг.

ЧУ - 3

Асоцький В.В.

14.

Гаврилов Євген

2004

мс

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг до 60 кг, командний

ЧУ - 2

Фірсов М.В.

15.

Джамаль Матвій

2006

І

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 45 кг.

ЧУ - 1

Бердник С.О.

16.

Дяченко Данііл

2004

мс

 

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг понад 70 кг., спецтехніка

ЧУ - 1

 

Слєпцов В.В

17.

Заїка Андрій

2006

І

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 50 кг., спецтехніка

ЧУ - 1

Бердник С.О., Асоцький В.В.

18.

Ішков Максим

2006

І

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 50 кг.

ЧУ - 2

Асоцька І.В.

19.

Капіїстов Данило

2003

мс

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг до 60 кг., командний

ЧУ - 1

Чехов І.В.

20.

Клочай Дмитро

2005

кмс

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 65 кг., спецтехніка

ЧУ - 2

Асоцька І.В.

21.

Ключка Данило

2005

мс

Динамо

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 57 кг.

ЧУ - 2

Асоцька І.В.

22.

Крисевич Данило

2003

мс

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 65 кг., спецтехніка

ЧЄ - 1

Слєпцов В.В

23.

Кулініч Дмитро

2005

І

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг до 60 кг.

ЧУ - 1

Сандуляк Ю.В.

24.

Кучерук Сергій

2006

І

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 50 кг.

ЧУ - 2

Асоцька І.В.

25.

Литвин Артем

2004

кмс

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 60 кг, туль

ЧУ - 2

Асоцька І.В.

26.

Мецгер Дмитро

2005

І

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг до 40 кг.

ЧУ - 3

Чехов І.В.

27.

Михальчук Євген

2006

І

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 45 кг.

ЧУ - 2

Бердник С.О.

28.

Мукомела Владислав

2005

мс

Освіта

ДЮСШ № 24

Туль I дан

ЧУ - 1

Чехов І.В.

29.

Мукомела Костянтин

2004

мс

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг 50 кг.

ЧУ - 1

Чехов І.В.

30.

Повар Данило

2006

І

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг 55 кг.

Туль 2 див.

ЧУ - 2

Чехов І.В.

31.

Потравний Ярослав

2004

кмс

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 57 кг.

ЧУ - 2

Асоцька І.В.

32.

Сохацький Дмитро

2006

І

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг до 50 кг.

ЧУ - 3

Сакісян А.С.

33.

Шашенко Данило

2005

І

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг до 35 кг.

ЧУ - 2

Чехов І.В.

34.

Юхновський Назарій

2004

І

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 65 кг.

ЧУ - 3

Асоцький В.В.

Юнаки

35.

Аллахвердієв Мехті

2009

І

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 40 кг.

ЧУ - 1

Асоцька І.В.

36.

Безносик Денис

2009

ІІІ

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 35 кг.

ЧУ - 2

Асоцький В.В.

37.

Давиденко Максим

2009

ІІІ

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 40 кг.

ЧУ - 2

Асоцький В.В.

38.

Джамаль Тимофій

2008

І

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 35 кг.

ЧУ - 2

Бердник С.О.

39.

Жарко Данило

2008

І

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 40 кг.

ЧУ - 3

Бердник С.О.

40.

Зеленський Тимур

2009

ІІІ

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 35 кг.

ЧУ - 2

Асоцький В.В.

41.

Ісаєвський Олександр

2009

І

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 35 кг.

ЧУ - 2

Асоцька І.В.

42.

Кривун Денис

2009

ІІ

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 45 кг.

ЧУ - 2

Асоцький В.В.

43.

Кунах Ілля

2007

І

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 60 кг.

ЧУ - 2

Асоцький В.В.

44.

Кунах Олександр

2007

І

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 60 кг.

ЧУ - 2

Асоцький В.В.

45.

Перегудов Єгор

2008

ІІІ

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 55 кг.

ЧУ - 3

Асоцький В.В.

46.

Пікульський Олексій

2008

І

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 35 кг.

ЧУ - 2

Асоцька І.В.

47.

Пилипчук Захар

2009

І

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 45 кг.

ЧУ - 3

Асоцький В.В.

48.

Сітенок Дмитро

2009

ІІ

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 45 кг.

ЧУ - 3

Асоцький В.В.

49.

Умаргаджиєв Амір

2009

ІІІ

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 35 кг.

ЧУ - 2

Асоцький В.В.

50.

Чужа Андрій

2008

І

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 35 кг.

ЧУ - 3

Асоцька І.В.

Жінки

51.

Асоцька Інна

1982

мс

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Туль,

спецтехніка

ЧУ - 1

Асоцький В.В.

52.

Дубовик Марія

1995

мсмк

Освіта

ДЮСШ № 24

Туль II дан, командний

ЧУ - 3

Чехов І.В.

53.

Колісник Ірина

2003

мс

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 67 кг., спецтехніка

ЧС - 1

Слєпцов В.В

54.

Круть Валерія

2000

мсмк

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг 47 кг.

ЧУ - 1

Чехов І.В.

55.

Лємешева Анастасія

2003

мс

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг до 64 кг.

Туль 1 див., командний

ЧУ - 3

Чехов І.В.

56.

Меліхова Анастасія

2001

мс

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг понад 77 кг.

ЧУ - 1

Асоцький В.В.

57.

Пономар Каріна

2003

мс

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг понад 65 кг.

ЧУ - 2

Парасюк А.В.

58.

Спиридонова Любов

1997

мсмк

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг 62 кг., спецтехні Туль III дан.,

ЧУ - 3

Чехов І.В.

59.

Ус Катерина

2002

мс

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг до 70 кг.

ЧУ - 3

Фірсов М.В.

Юніорки

60.

Алтухова Софія

2006

І

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 60 кг.

ЧУ - 1

Бердник С.О.

61.

Біркун Діана

2005

кмс

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг 45 кг.

ЧУ - 3

Дубицький П.І.

62.

Ботік Поліна

2007

I

 

СК "Успіх ТКД"

Спаринг 30 кг.

Туль 2 див.

ЧУ – 1

 

ЧУ - 2

Моісеєнко В.І.

63.

Буднікова Олександра

2005

I

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг 55 кг.

ЧУ - 1

Чехов І.В.

64.

Гоменюк Поліна 

2005

кмс

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 60 кг.

ЧУ - 2

Асоцька І.В.

65.

Дем'янчук Дарина

2004

мс

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг понад 65 кг.

ЧУ - 3

Чехов І.В.

66.

Ковальова Поліна

2005

кмс

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 50 кг.

ЧУ - 2

Асоцька І.В.

67.

Лєдяєва Діана

2007

I

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг 30 кг.

ЧУ - 3

Чехов І.В.

68.

Мецгер Марина

2003

мс

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг до 50 кг.

Командн., спецтехніка

ЧУ - 1

Чехов І.В.

69.

Мстиславська Злата

2005

мс

Освіта

ДЮСШ № 24

Спаринг до 40 кг.

ЧУ - 2

Чехов І.В.

70.

Семенова Катерина

2006

І

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 45 кг.

ЧУ - 1

Бердник С.О.

71.

Чучман Тетяна

2003

мс

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 55 кг.

ЧУ - 3

Гудзенко В.М.

72.

Якобчук Юлія

2005

кмс

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 50 кг.

ЧУ - 2

Асоцька І.В.,                         Бандура А.В.

Кадетки

73.

Гоменюк Євгенія

2008

І

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 35 кг.

ЧУ - 1

Асоцька І.В.

74.

Ковальова Маргаріта

2009

ІІІ

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 30 кг.

ЧУ - 2

Асоцький В.В.

75.

Резніченко Марія

2008

ІІ

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 45 кг.

ЧУ - 3

Асоцький В.В.

76.

Савельєва Юлія

2009

І

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 35 кг.

ЧУ - 1

Асоцька І.В.

77.

Старкова Марія

2009

ІІІ

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 30 кг.

ЧУ - 3

Асоцький В.В.

78.

Шаповал Анастасія

2007

ІІ

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 45 кг.

ЧУ - 3

Асоцький В.В.

79.

Шевченко Анна

2008

І

 

КДЮСШ "Арго"

Спаринг до 35 кг.

ЧУ - 1

Бердник С.О.

80.

Юхновська Зоряна

2007

ІІ

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 55 кг.

ЧУ - 3

Асоцький В.В.

81.

Ярошенко Діана

2009

ІІІ

Динамо

КДЮСШ "Тайфун"

Спаринг до 35 кг.

ЧУ - 3

Асоцький В.В.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00