Головна  →  СПОРТ  →  ЗБІРНА КОМАНДА МІСТА КИЄВА  →  ОЛІМПІЙСЬКІ  →  Теніс настільний

зп

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік

нар.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомство

Спортивна

школа

       Вид

  програми

Результ.

2020 р.

Прізвище, ініціали

тренера

 Чоловіки 

1.

Брояковський Всеволод

1999

мс

 

КМШВСМ

Один,пара,mix

ЧУ –1

Сарматов О.І., Брояковський О.М.

2.

Гудименко Євген

2002

мс

освіта

ДЮСШ № 23

Ком.

ЧУ – 5

Сарматов О.І.

3.

Дробов  Дмитро

1981

мс

освіта

ДЮСШ № 23

Ком.

ЧМ –2

Король В.І.

4.

Жмуденко  Ярослав

1988

мсмк

 

КМШВСМ

Один,пара,mix

ЧУ –1

Тригуб О.І., Чорнобаб І.Ф.

5.

Лімонов Антон

2001

мс

 

КМШВСМ

Один,пара,mix

ЧУ –1

Дробов Д.О.

6.

Лушніков Володимир

2001

мс

 

КМШВСМ

Один,пара,mix

ЧМ –3

Гусак Ю.В.

7.

Мосюк Михайло

1996

кмс

 

 

пара.

ЧУ – 5

Король В.І.,

Дробов Д.О.

8.

Писар Дмитро

1989

мс

 

КМШВСМ

Ком.

ЧУ –1

Тригуб О.І.

9.

Прищепа  Євген

1985

мсмк

 

КМШВСМ

Один,пара,mix

ЧУ –1

Кокуніна  Т.Б., Тригуб О.І.

10.

Рибка Олексій

1991

мс

 

 

Один,пара,mix

ЧМ –1

 

11.

Сінкевич Богдан

1998

мс

 

КМШВСМ

Один,пара,mix

ЧУ –1

Тригуб О.І.,

Гусак Ю.В.

12.

Слюзенко Владислав

2000

мс

освіта

ДЮСШ № 3

Пара

ЧМ – 3

Степаков І.П.

13.

Ткаченко Олександр

2000

мс

освіта

ДЮСШ № 26

Один,пара,mix

ЧУ –3

Кокуніна Т.Б., Кокуніна Я.Ю.

14.

Удод Ілля

2002

І

освіта

ДЮСШ № 23

Ком.

ЧУ – 5

Сарматов О.І.

15.

Філенко Олег

1981

мс

 

 

Один,пара,mix

ЧМ –3

Кокуніна Т.Б.

16.

Юрченко Кирило

2002

мс

освіта

ДЮСШ № 23

Ком.

ЧУ – 1

Король В.І.,

Дробов Д.О.

17.

Яремчук Дмитро

1999

мс

освіта

ДЮСШ № 23

Один,пара,mix

ЧМ – 2

Король В.І.,

Дробов Д.О.

 Юніори

18.

Арутунян Георгій

2005

І

освіта

ДЮСШ № 24

Ком.

ЧУ – 5

Пуле В.В., Тертичний Л.В.

19.

Вірозуб Олександр

2004

кмс

освіта

ДЮСШ № 26

Один,пара,mix

ЧУ – 3

Кокуніна Т.Б., Кокуніна Я.Ю.

20.

Габрелян Данило

2004

І

освіта

ДЮСШ № 24

Пара

ЧМ – 1

Пуле В.В., Тертичний Л.В.

21.

Голець Євген

2005

І

освіта

ДЮСШ № 23

Ком.

ЧМ – 3

Сарматов О.І.

22.

Грибан Вадим

2003

кмс

освіта

ДЮСШ № 23

Один,пара,mix

ЧУ – 2

Король В.І.,

Дробов Д.О.

23.

Замана Назар

2005

І

освіта

ДЮСШ № 23

Один,пара,mix

ЧУ – 5

Король В.І.,

Дробов Д.О.

24.

Мельничук Максим

2005

мс

освіта

ДЮСШ № 23

Ком.

ЧУ – 1

Король В.І.,

Дробов Д.О.

25.

Неборак Дмитро

2005

І

освіта

ДЮСШ № 1

Один,пара,mix

ЧМ – 3

Юренева С.О.

26.

Саволюк Володимир

2004

І

освіта

ДЮСШ № 23

Ком.

ЧУ – 5

Сарматов О.І.

27.

Сімакін Микола

2004

І

освіта

ДЮСШ № 24

Ком.

ЧУ – 5

Пуле В.В., Тертичний Л.В.

28.

Сокур Михайло

2003

І

освіта

ДЮСШ № 24

Ком.

ЧУ – 5

Пуле В.В., Тертичний Л.В.

29.

Соломенник  Артем

2005

кмс

освіта

ДЮСШ № 3

Один,пара,mix

ЧУ – 1

Шаблиста О.В.

30.

Третяк Назар

2004

мс

освіта

ДЮСШ № 23

Один,пара,mix

ЧУ – 2

Король В.І.,

Дробов Д.О.

31.

Яськов Дмитро

2003

І

освіта

ДЮСШ № 24

Ком.

ЧУ – 5

Пуле В.В., Тертичний Л.В.

 Юнаки

32.

Артемов Святослав

2008

ІІІ

освіта

ДЮСШ № 23

Пара

ЧМ – 1

Король В.І.,

Дробов Д.О.

33.

Бойко Артем

2008

ІІІ

освіта

ДЮСШ № 23

Пара

ЧМ – 2

Клімович І.С.

34.

Бондаренко Іван

2007

ІІІ

освіта

ДЮСШ № 21

Пара

ЧМ – 1

Окіпнюк В.Т.

35.

Бугай Євген

2008

І

 

Клуб “Оріон”

Один.

ЧУ – 1

Отінов С.В., Самокіш К.О.

36.

Васильєв Роман

2010

І юн

освіта

ДЮСШ № 23

Пара

ЧМ – 1

Король В.І.,

Дробов Д.О.

37.

Витюгов Богдан

2011

І юн

освіта

ДЮСШ № 23

Пара

ЧМ – 2

Клімович І.С.

38.

Гоменюк Ростислав

2010

ІІІ

освіта

ДЮСШ № 1

Пара

ЧМ – 3

Юренева О.О.

39.

Грушевський Ігнат

2007

ІІІ

освіта

ДЮСШ № 23

Один.

ЧМ – 2

Король В.І.,

Дробов Д.О.

40.

Дробов Давид

2014

І юн

освіта

ДЮСШ № 23

Пара

ЧМ – 2

Король В.І.,

Дробов Д.О.

41.

Запорожець Микита

2008

І

освіта

ДЮСШ № 26

Один,пара,mix

ЧУ – 3

Кокуніна Я.Ю. Кокуніна Т.Б.

42.

Іванніков Єгор

2009

ІІ

освіта

ДЮСШ № 1

Ком.

ЧУ – 1

Завадська Н.В.

43.

Кальченко Микола

2007

І

освіта

ДЮСШ №1

Пара

ЧМ – 3

Завадська Н.В.

44.

Кацадзе Ніколоз

2009

ІІІ

освіта

ДЮСШ № 1

Пара

ЧМ – 3

Завадська Н.В.

45.

Ковмір Олег

2008

ІІІ

освіта

ДЮСШ № 23

Пара

ЧМ – 2

Леоненко О.В.

46.

Кравець Ярослав

2007

І

освіта

ДЮСШ № 23

Один,пара,mix

ЧМ – 3

Король В.І.,

Дробов Д.О.

47.

Курилюк Ілля

2008

ІІІ

освіта

ДЮСШ № 1

Пара

ЧМ – 3

Завадська Н.В.

48.

Ліпкевич Павло

2008

ІІ

 

Клуб “Оріон”

Ком.

ЧУ – 1

Отінов С.В., Самокіш К.О.

49.

Манько Євген

2010

ІІІ

освіта

ДЮСШ № 1

Пара

ЧМ – 3

Юренева О.О.

50.

Мороз Єгор

2006

ІІІ

освіта

ДЮСШ № 23

Пара

ЧМ – 2

Леоненко О.В.

51.

Мусійчук Олексій

2010

ІІІ

освіта

ДЮСШ № 26

Ком

ЧУ – 3

Кокуніна Я.Ю., Кокуніна Т.Б.

52.

Невіжин Володимир

2011

І юн

освіта

ДЮСШ № 23

Ком

ЧУ – 3

Король В.І.,

Дробов Д.О.

53.

Півовар Георгій

2006

І

освіта

ДЮСШ № 24

Пара

ЧМ – 3

Пуле В.В., Тертичний Л.В.

54.

Слюзенко Артем

2010

І юн

освіта

ДЮСШ № 3

Ком

ЧУ – 3

Степаков І.П.

55.

Солодкий Назарій

2008

І

освіта

ДЮСШ № 26

Один,пара,mix

ЧУ – 1

Кокуніна Я.Ю., Кокуніна Т.Б.

56.

Степаненко Олександр

2008

ІІІ

освіта

ДЮСШ № 23

Пара

ЧМ – 1

Король В.І.,

Дробов Д.О.

57.

Урсан Михайло

2007

ІІІ

освіта

ДЮСШ № 21

Пара

ЧМ – 1

Окіпнюк В.Т.

58.

Хмельовський Олександр

2006

І

освіта

ДЮСШ № 26

Пара

ЧМ – 3

Кокуніна Я.Ю., Кокуніна Т.Б.

59.

Чернов Тімур

2012

І юн

освіта

ДЮСШ № 26

Ком

ЧУ – 5

Кокуніна Я.Ю., Кокуніна Т.Б.

60.

Чернявський Віктор

2006

ІІІ

освіта

ДЮСШ №1

Ком

ЧУ – 5

Завадська Н.В.

61.

Щепін Єгор

2011

І юн

освіта

ДЮСШ № 26

Ком

ЧУ – 5

Кокуніна Я.Ю., Кокуніна Т.Б.

 Жінки

62.

Васильєва Марія

1990

змс

 

ДЮСШ “Метеор"

Ком.

ЧУ – 2

Тригуб О.І.

63.

Гуд  Вероніка

2001

мсмк

 

КМШВСМ

Один,пара,mix

ЧУ – 1

Дробов Д.О

64.

Димитренко Анастасія

2002

мс

 

КМШВСМ

Один,пара,mix

ЧУ – 1

Кокуніна Т.Б., Кокуніна Я.Ю.

65.

Єпіфанцева Анастасія

2002

мс

освіта

ДЮСШ № 23

Один,пара,mix

ЧУ – 1

Король В.І.,

Дробов Д.О

66.

Завіновська Карина

1996

мсмк

 

ДЮСШ “Метеор"

Ком.

ЧУ – 2

Тригуб О.І.

67.

Кондратенко Вікторія

2000

кмс

освіта

ДЮСШ № 26

Один,пара,mix

ЧМ – 1

Кокуніна Т.Б., Кокуніна Я.Ю.

68.

Міклуха  Анна

2002

мс

освіта

ДЮСШ № 26

Один,пара,mix

ЧУ – 2

Кокуніна Т.Б., Кокуніна Я.Ю.

69.

Налісніковська Олена

1999

мс

освіта

ДЮСШ № 23

Пара

ЧУ – 5

Король В.І.,

Дробов Д.О.

70.

Песоцька  Маргарита

1991

мсмк

 

КМШВСМ

Один,пара,mix

ЧЄ - 5

Песоцька  М.А.

71.

Приходько  Ярослава

2001

мс

 

КМШВСМ

Один,пара,mix

ЧУ – 5

Песоцька М.А.

72.

Созонюк (Васильєва) Євгенія

1990

мсмк

 

КМШВСМ

Один,пара,mix

ЧУ - 2

Кокуніна Т.Б., Песоцька  М.А.

73.

Старикова Лариса

1993

мсмк

 

ДЮСШ “Метеор"

Пара

ЧМ – 3

Тригуб О.І.

74.

Степановська Валерія

1992

мсмк

 

КМШВСМ

Пара

ЧУ – 3

Кокуніна Т.Б.

75.

Фарладанська Ганна

1988

мсмк

 

КМШВСМ

Ком

ЧУ – 1

Брехова В.В.

76.

Ходько Юлія

1982

змс

 

ДЮСШ “Метеор"

Ком.

ЧУ – 2

Тригуб О.І.

 Юніорки

77.

Боднар Анастасія

2005

кмс

освіта

ДЮСШ № 3

Один,пара,mix

ЧУ – 2

Шаблиста О.В.

78.

Видрученко Аліна

2003

мс

освіта

ДЮСШ № 26

Один,пара,mix

ЧУ – 1

Кокуніна Т.Б., Кокуніна Я.Ю.

79.

Горай Ксенія

2005

І

освіта

ДЮСШ №1

Ком.

ЧУ – 5

Завадська Н.В.

80.

Демченко Маргарита

2005

ІІІ

 

Клуб “Оріон”

Пара

ЧМ – 2

Отінов С.В., Самокіш К.О.

81.

Кабиш Анна

2005

ІІ

освіта

ДЮСШ № 21

Один,пара,mix

ЧМ – 2

Окіпнюк В.Т.

82.

Куртенко  Вікторія

2004

мс

освіта

ДЮСШ № 1

Один,пара,mix

ЧУ – 2

Юренева С.О.

83.

Мерзлікіна Поліна

2004

кмс

освіта

ДЮСШ № 23

Один,пара,mix

ЧМ – 1

Король В.І.,

Дробов Д.О.

84.

Паюл Надія

2005

І

освіта

ДЮСШ № 26

Пара

ЧМ – 3

Кокуніна Т.Б., Кокуніна Я.Ю.

85.

Пентюк  Олена

2004

мс

освіта

ДЮСШ № 26

Один,пара,mix

ЧУ – 2

Кокуніна Т.Б., Кокуніна Я.Ю.

86.

Соломенник  Єлізавета

2005

кмс

освіта

ДЮСШ № 3

Один,пара,mix

ЧУ – 2

Шаблиста О.В.

 Дівчата

87.

Боднар Марія

2009

ІІ

освіта

ДЮСШ № 3

Один,пара,mix

ЧУ – 1

Шаблиста О.В.

88.

Бугай Ілона

2012

ІІІ

 

Клуб “Оріон”

Ком.

ЧУ – 3

Отінов С.В., Самокіш К.О.

89.

Василенко Вероніка

2008

ІІ

освіта

ДЮСШ № 23

Ком.

ЧУ – 1

Король В.І.,

Дробов Д.О.

90.

Гаркавенко Влада

2008

ІІІ

освіта

ДЮСШ №1

Один,пара,mix

ЧМ – 1

Завадська Н.В.

91.

Дробова Марія

2011

І юн

освіта

ДЮСШ № 23

Ком.

ЧУ – 3

Дробов Д.О.

92.

Задорожня Поліна

2011

І юн

освіта

ДЮСШ № 1

Пара

ЧМ – 3

Юренева О.О.

93.

Ісайкіна Анна

2008

І

освіта

ДЮСШ № 24

Ком.

ЧУ – 1

Пуле В.В., Тертичний Л.В.

94.

Капустіна Марія

2010

І юн

освіта

ДЮСШ № 23

Пара

ЧМ – 3

Дробов Д.О.

95.

Кривенко Наталія

2008

ІІІ

освіта

ДЮСШ № 1

Пара

ЧМ – 2

Завадська Н.В.

96.

Крячок Анна

2006

ІІ

освіта

ДЮСШ № 21

Пара

ЧМ – 1

Окіпнюк В.Т.

97.

Мачуга Таїсія

2008

І юн

освіта

ДЮСШ № 23

Пара

ЧМ – 3

Клімович І.С.

98.

Міняйло Анастасія

2010

І юн

освіта

ДЮСШ № 3

Ком.

ЧУ – 3

Шаблиста О.В.

99.

Новік Софія

2011

І юн

освіта

ДЮСШ № 1

Пара

ЧМ – 3

Юренева О.О.

100.

Оврях Аліна

2008

ІІІ

 

Клуб “Оріон”

Ком.

ЧУ – 1

Отінов С.В., Самокіш К.О.

101.

Окіпнюк Катерина

2008

ІІ

освіта

ДЮСШ № 21

Один,пара,mix

ЧУ – 1

Окіпнюк В.Т.

102.

Петренко Дар’я

2006

ІІ

освіта

ДЮСШ № 21

Пара

ЧМ – 1

Окіпнюк В.Т.

103.

Пиляй Ірина

2012

І юн

освіта

ДЮСШ № 1

Пара

ЧМ – 2

Юренева О.О.

104.

Плащинська Ангеліна

2007

кмс

освіта

ДЮСШ № 23

Один,пара,mix

ЧУ – 1

Король В.І.,

Дробов Д.О.

105.

Понько Ольга

2007

кмс

освіта

ДЮСШ № 26

Один,пара,mix

ЧУ – 1

Кокуніна Т.Б., Кокуніна Я.Ю.

106.

Прищепа Вероніка

2011

ІІІ

освіта

ДЮСШ № 26

Ком.

ЧУ – 3

Кокуніна Я.Ю., Кокуніна Т.Б.

107.

Ржевська Анна

2006

ІІ

освіта

ДЮСШ №26

Ком.

ЧУ – 1

Кокуніна Т.Б., Кокуніна Я.Ю.

108.

Рудченко Владислава

2007

ІІІ

освіта

ДЮСШ № 26

Один,пара,mix

ЧМ – 2

Кокуніна Я.Ю., Кокуніна Т.Б.

109.

Сандул Катерина

2009

І юн

освіта

ДЮСШ № 23

Пара

ЧМ – 1

Дробов Д.О.

110.

Секрет Катерина

2010

І юн

освіта

ДЮСШ № 21

Пара

ЧМ – 1

Окіпнюк В.Т.

111.

Скиба Марія

2010

І юн

освіта

ДЮСШ № 23

Пара

ЧМ – 3

Дробов Д.О.

112.

Стельмах Мар’яна

2008

ІІ

освіта

ДЮСШ № 3

Один,пара,mix

ЧУ – 1

Шаблиста О.В.

113.

Тімкіна Марія

2009

І юн

освіта

ДЮСШ № 23

Пара

ЧМ – 3

Клімович І.С.

114.

Хачатурова Анастасія

2006

кмс

освіта

ДЮСШ № 26

Один,пара,mix

ЧУ – 1

Кокуніна Я.Ю., Кокуніна Т.Б.

115.

Хаюзкіна Валерія

2009

І юн

освіта

ДЮСШ № 23

Пара

ЧМ – 1

Дробов Д.О.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00