Головна  →  СПОРТ  →  ЗБІРНА КОМАНДА МІСТА КИЄВА  →  ОЛІМПІЙСЬКІ  →  Тхеквондо ВТФ

з/п

Прізвище , ім`я спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомства

Спортивна

школа, СК

Вид програми

Результат

2020 року

Прізвище , ініціали

тренера

 Чоловіки

1.

Абузіа Хамза

1998

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-87

ЧМ-1

Брунс В.А.

2.

Білий Микола

1995

мс

Україна

КШВСМ

-68

ЧУ-2

Нам О.В., Нам О.В.

3.

Бондар Владислав

1998

мсмк

Україна

КШВСМ

-87

ЧЄ-3

Нам О.В.

4.

Брунс Олексій

2003

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-68

ЧМ-2

Брунс В.В.

5.

Вакуленко Тарас

2001

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-54

ЧМ-2

Боклан В.Б.

6.

Горват Віктор

2003

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-58

ЧМ-1

Боклан В.Б.

7.

Горовецький Олексій

2001

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-68

ЧМ-3

Боклан В.Б.

8.

Гунько Віталій

1995

кмс

Спартак

ДЮСШ №3 КМО

-68

ЧМ-1

Андрієвський В.Б., Брунс В.А.

9.

Даниленко Іван

1998

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-54

ЧМ-1

Брунс В.А.

10.

Дзандзава Дмитро

2002

мс

ОСВІТА

ШВСМ м.Києва

-58

ЧУ-1

Нам О.В.

11.

Дроздович Владислав

1999

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-58

ЧМ-2

Боклан В.Б.

12.

Єременко Михайло

1990

мс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-74

ЧМ-1

Боклан В.Б., Брунс В.А.

13.

Єрко Владислав

2001

мс

ОСВІТА

ДЮСШ №17

-80

ЧМ-2

Глушенко Д., Брунс В.А.

14.

Кобзан Кирило

2001

мс

Україна

КШВСМ 

-87

ЧМ 1 

Нам О.В.

15.

Костеневич Костянтин

1999

мсмк

ОСВІТА

ШВСМ м. Києва

-74

ЧУ-1

Нам О.В.

16.

Костенко Денис

2002

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-58

ЧМ-3

Боклан В.Б.

17.

Медвідь Єгор

1999

І

 

“Арт Вей”

пумсе

ЧМ-1

Ємельяненко О.А.

18.

Носуля Максим

2000

мс

Україна

КДЮСШ "Артем"

-63

ЧМ-1

Бірюков Ю.В., Нам О.В.

19.

Панченко Олександр

2002

мс

ОСВІТА

ДЮСШ №13

-58

ЧМ-3

Філатов І.В

20.

Пікуль Анатолій

1969

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

пумсе

ЧМ-1

Пікуль А.Г.

21.

Подольський Даниїл

1991

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

+87

ЧМ-1

Пікуль А.Г.

22.

Розсоха Дан

2000

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

+87

ЧМ-2

Пікуль А.Г.

23.

Руденко Костянтин

1974

І

 

“Арт Вей”

пумсе

ЧМ-1

Ємельяненко О.А.

24.

Свінціцький Богдан

2002

кмс

Україна

КДЮСШ "Артем"

-74

ЧМ-2

Карієв Ф.О., Сорока Г.А.

25.

Сіроштан Іван

2003

кмс

Україна

КДЮСШ "Артем"

-63

ЧМ-3

Карієв Ф.О., Андрієвський В.Б.

26.

Сологуб Андрій

1999

мс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-80

ЧМ-1

Боклан В.Б.

27.

Соромецький Даниїл

2002

І

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-63

ЧМ-2

Боклан В.Б.

28.

Темиренко Богдан

2001

І

 

ЦРТ Нове покоління

пумсе

ЧМ-1

Єфіменко О.Є.

29.

Тинний Андрій

2001

мс

Україна

КДЮСШ "Артем"

-80

ЧМ-2

Нам О.В.

30.

Ткачов Олександр

2002

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-87

ЧМ-2

Пікуль А.Г.

31.

Тонкопій Юрій

2003

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-74

ЧМ-1 

Боклан В.Б.

32.

Ульянов Данило

2003

кмс

Україна

КДЮСШ "Артем"

-54

ЧМ-2

Брунс В.А., Карієв Ф.О.

33.

Фатіков Тимур

2002

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-68

ЧМ-2

Боклан В.Б.

34.

Чередниченко Іван

2003

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-80

ЧМ 3 

Коренчук В.І., Боклан В.Б.

35.

Шарпило Денис

2003

кмс

ОСВІТА

ДЮСШ №13

-74

ЧМ-2

Матвієнко І.М., Боклан В.Б.

36.

Штань Михайло

2003

кмс

Україна

КДЮСШ "Артем"

-54

ЧМ-1

Сорока Г.А.

 Юніори

37.

Андрієвський Нікіта

2005

І

Україна

КДЮСШ "Артем"

-74

ЧМ-2

Карієв Ф.О., Сорока Г.А.

38.

Бистров  Володимир

2004

кмс

Спартак

ДЮСШ №3

-59

ЧМ-1

Андрієвський В.Б., Харченко О.В.

39.

Вільчінський Ілля

2005

кмс

ОСВІТА

ДЮСШ №17

-45

ЧМ-1

Берестецька Х.О., Холод О.

40.

Демченюк Руслан

2003

І

 

ЦРТ Нове покоління

пумсе

ЧУ-1

Єфименко О.Є.

41.

Деревянко Єгор

2004

кмс

Україна

КДЮСШ "Артем"

-68

ЧМ-1

Карієв Ф.О., Пікуль А.Г.

42.

Дьяченко Олексій

2005

І

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-55

ЧМ-3

Брунс В.В.

43.

Єрко Олександр

2004

мс

ОСВІТА

ДЮСШ №17

-73

ЧМ-1

Глушенко Д., Брунс В.В.

44.

Зеленко Владислав

2005

кмс

ОСВІТА

ДЮСШ №17

-51

ЧМ-2

Берестецька Х.О., Холод О.

45.

Кривенок Олексій

2002

І

 

ЦРТ Нове покоління

пумсе

ЧУ-1

Єфименка О.Є.

46.

Мазіло Назар

2003

І

Спартак

ДЮСШ №3

-63

ЧМ-2

Харченко О.В.

47.

Пархоменко Роман

2003

кмс

ОСВІТА

ДЮСШ №17

-63

ЧМ-1.

Глушенко Д., Брунс В.В.

48.

Поврознюк Олександр

2004

І

Україна

КДЮСШ "Артем"

+78

ЧМ-1

Карієв Ф.О., Сорока Г.А.

49.

Полянський Давид

2004

І

 

“Арт Вей”

пумсе

ЧУ-2

Ємельяненко  О.А.

50.

Рачов Роман

2003

І

 

“Арт Вей”

пумсе

ЧУ-2

Ємельяненко  О.А.

51.

Саіді Теймур Мурват Огли

2004

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-45

ЧМ-2

Брунс В.А.

52.

Судак Мирослав

2005

І

ОСВІТА

ДЮСШ №13

-55

ЧМ-2

Матвієнко І.М.

53.

Такташов Денис

2004

І

Спартак

ДЮСШ №3

-48

ЧМ-1

Харченко О.В., Андрієвський В.Б.

54.

Цибаровський Микита

2005

кмс

ОСВІТА

ДЮСШ №13

-68

ЧМ-2

Боклан В.Б., Філоненко О.М.

55.

Честних Павло

2004

І

ОСВІТА

ДЮСШ №17

-48

ЧМ-2

Берестецька Х.О., Холод О.

 Кадети

56.

Боклан Артем

2009

І юн

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-46

ЧМ-1

Боклан В.Б.

57.

Бучинський Кіріл

2010

ІІ юн

Спартак

ДЮСШ №3

-52

ЧМ-1

Горлєй А.

58.

Воронін Євген

2009

І юн

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

пумсе

ЧМ-1

Пікуль А.Г

59.

Гардєнін Макарій

2008

ІІ

ОСВІТА

ДЮСШ №17

-41

ЧМ-1

Берестецька Х.О., Холод О.

60.

Грома Дмитро

2009

І юн

 

ЦРТ Нове покоління

пумсе

ЧМ-1

Єфименко О.Є.

61.

Дерій Дмитро

2007

ІІ

Україна

КДЮСШ "Артем"

-57

ЧМ-1

Карієв Ф.О., Сорока Г.А.

62.

Дрок Андрій

2008

ІІІ юн

ОСВІТА

КДЮСШ "Тайфун"

-49

ЧМ-1

Коренчук В.І.

63.

Калініченко Богдан

2007

ІІ

Спартак

ДЮСШ №3

-53

ЧМ-3

Харченко О.В.

64.

Ковтуненко Олексій

2008

ІІ

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-37

ЧМ-2

Пікуль А.Г.

65.

Кулик Іван

2010

І юн

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-44

ЧМ-2

Пікуль А.Г

66.

Кулинич Володимир

2007

ІІ

Україна

КДЮСШ "Артем"

-33

ЧМ-1

Карієв Ф.О., Брунс В.В.

67.

Мансур Алі

2008

ІІ

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-37

ЧМ-3

Пікуль А.Г.

68.

Матюхов Григорій

2008

І юн

 

“Арт Вей”

пумсе

ЧМ-1

Ємельяненко  О.А

69.

Міщук Петро

2008

ІІ

ОСВІТА

ДЮСШ «Тайфун»

-65

ЧМ-1

Пірамідін Г.

70.

Онейко Станіслав

2010

ІІ юн

ОСВІТА

ДЮСШ №17

-30

ЧМ-1

Мальський А.М.

71.

Павлюков Денис

2007

ІІ

Україна

КДЮСШ "Артем"

-46

ЧМ-1

Карієв Ф.О., Сорока Г.А.

72.

Петрашевич Кір

2007

ІІ

 

“Арт Вей”

пумсе

ЧМ-1

Ємельяненко  О.А.

73.

Плетньов Ілля

2007

ІІ

Україна

КДЮСШ "Артем"

-33

ЧМ-1

Карієв Ф.О., Сорока Г.А.

74.

Полубок Кирило

2010

ІІ юн

ОСВІТА

ДЮСШ №13

-36

ЧМ-1

Боклан В.Б., Коренчук В.І.

75.

Рибарчук Микола

2010

І юн

Україна

КДЮСШ "Артем"

-48

ЧМ-2

Литвиненко С.Л.

76.

Сиротюк Роман

2007

ІІІ

 

ЦРТ Нове покоління

пумсе

ЧМ-1

Срижевська В.С.

77.

Сніжко Максим

2010

ІІ юн

ОСВІТА

ДЮСШ №17

-27

ЧМ-1

Берестецька Х.О., Холод О.

78.

Снурніцин Кирило

2008

 

ОСВІТА

ДЮСШ №13

-53

ЧМ-1

Кундеревич В.В.

79.

Стецков Артем

2008

І юн

Україна

КДЮСШ "Артем"

-41

ЧМ-1

Литвиненко С.Л.

80.

Шаповалов Нікіта

2007

ІІ

ОСВІТА

ДЮСШ №13

-49

ЧМ-1

Боклан В.Б., Коренчук В.І.

81.

Шевченко Кирило

2010

ІІ юн

ОСВІТА

ДЮСШ №17

-30

ЧМ-3

Берестецька Х.О., Холод О.

82.

Шмаров Дмитро

2010

ІІ юн

ОСВІТА

ДЮСШ №13

-33

ЧМ-3

Матвієнко І.М.

 Жінки

83.

Бесспалова  Дарина

2001

мс

ЗСУ

КШВСМ 

-49

ЧМ-1

Процун М.І., Нам О.В

84.

Бондар Надія

1995

І

 

ЦРТ Нове покоління

пумсе

ЧМ-1

Єфіменко О.Є.

85.

Борисенко Анна

2002

І

 

“Арт Вей”

пумсе

ЧМ-1

Ємельяненко  О.А.

86.

Брилко Єлизавета

1999

кмс

ОСВІТА

ДЮСШ №17

-49

ЧМ-2

Глушенко Д., Брунс В.А.

87.

Валітова Ірина

2001

І

 

ЦРТ Нове покоління

пумсе

ЧМ-1

Єфіменко О.Є.

88.

Герасименко Єлизавета

2003

кмс

Україна

КДЮСШ «Артем»

-67

ЧМ-1

Карієв Ф.О., Матвієнко І.М.

89.

Імамалієва Анастасія

1999

кмс

Спартак

КДЮСШ «Школа Спорту»

-73

ЧМ-1

Андрієвський В.Б., Горлей А.О.

90.

Каленюк Дарина

2004

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-62

ЧМ-2

Пікуль А.Г.

91.

Кобеньок Юлія

2004

ІІ

Спартак

ДЮСШ №3

-53

ЧМ-1

Андрієвський  В.Б.

92.

Кузнєцова Валерія

2004

ІІ

Спартак

КДЮСШ «Школа Спорту»

-73

ЧМ-2

Андрієвський В.Б.

93.

Марчук Маргарита

2003

І

Україна

КДЮСШ «Артем»

-49

ЧМ-2

Карієв Ф.О., Сорока Г.А.

94.

Михайлова Софія

2003

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-62

ЧМ-1

Боклан В.Б.

95.

Мишкіна Катерина

2003

І

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-67

ЧМ-3

Пікуль А.Г.

96.

Мілевська Варвара

1988

мс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-62

ЧМ-2

Пікуль А.Г.

97.

Нагурна Вікторія

2004

кмс

Україна

КДЮСШ "Артем"

-44

ЧУ-1

Карієв Ф.О..

98.

Панасюк Людмила

1999

кмс

Україна

ЦШВСМ

-62

ЧМ-1

Лєбєдєва Л., Нам О.В.

99.

Пипоть Ірина

1997

кмс

Україна

КШВСМ

-67

ЧМ-2

Процун. М.І., Литвиненко С.Л.

100.

Півень  Марина

1991

мс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-53

ЧМ-1

Пікуль А.Г.

101.

Проценко Анна

1999

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-53

ЧМ-2

Брунс В.А.

102.

Разумна Каріна

1996

мс

Україна

ЦШВСМ

-57

ЧМ-1

Лєбєдєва Л., Нам О.В.

103.

Раус Анна

1991

І

 

“Арт Вей”

пумсе

ЧМ-1

Ємельяненко О.А.

104.

Ромолданова Ірина

1994

змс

Україна

КШВСМ

-46

ЧМ-1

Нам О.В., Сорока Г.А.

105.

Скрижевська Віталія

1989

кмс

 

ЦРТ НП

пумсе

ЧМ-1

Єфіменко О.Є.

106.

Сорока Ганна

1987

мсмк

Україна

ЦШВСМ

-49

ЧМ-1

Нам О.В.

107.

Тетеревятникова Тетяна

1989

мсмк

Україна

КШВСМ

-67

ЧМ-1

Сорока Г.А., Нам О.В.

        Юніорки

108.

Журба Аліна

2004

І

Україна

КДЮСШ "Артем"

+68

ЧМ-1

Сорока Г.А.

109.

Качай Вікторія

2005

І

Україна

КДЮСШ "Артем"

+68

ЧМ-2

Сорока Г.А.

110.

Куц Уляна

2005

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-55

ЧМ-1

Брунс В.А.

111.

Лобзова Ксенія

2005

І

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-49

ЧМ-2.

Мальський А.М.

112.

Марчук Маргарита

2003

кмс

Україна

КДЮСШ "Артем"

-52

ЧМ-1

Сорока Г.А.

113.

Нам Діана

2004

кмс

Україна

КДЮСШ "Артем"

-44

ЧМ -1

Карієв Ф.О.

114.

Неїжко Анна

2006

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-59

ЧМ-1

Пікуль А.Г.

115.

Петруньок Каріна

2005

І

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-44

ЧМ -2

Брунс В.В.

116.

Пікуль Еліна

2005

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-52

ЧМ-2

Пікуль А.Г.

117.

Семенюк Ангеліна

2006

кмс

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-59

ЧМ-1

Пікуль А.Г.

118.

Силенко Юлія

2005

І

Спартак

ДЮСШ №3

-55

ЧМ-2

Андрієвський В.Б.

119.

Хоменко Катерина 

2005

кмс

Україна

КДЮСШ «Артем»

-49

ЧМ -1

Карієв Ф.О., Сорока Г.А.

120.

Широва Каріна

2005

кмс

Україна

КДЮСШ "Артем"

-63

ЧУ-3

Сорока Г.А.

         Кадетки

121.

Вашеця Вероніка

2009

ІІ юн

 

“Арт Вей”

пумсе

ЧМ-1

Ємельяненко  О.А.

122.

Качай Вероніка

2010

ІІ юн

Україна

КДЮСШ "Артем"

-40

ЧМ-2

Карієв Ф.

123.

Кузьміних  Марія

2008

ІІ

ОСВІТА

ДЮСШ «Тайфун»

-33

ЧМ-1

Пірамідін Г.

124.

Нечай Ясна

2010

ІІ юн

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-48

ЧМ-2

Боклан В.Б., Квятковська Н.

125.

Полюга Євгенія

2008

І юн

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-59

ЧМ-3

Пікуль А.Г.

126.

Попова Валерія

2008

І юн

 

“Арт Вей”

пумсе

ЧМ-1

Рус.А,М., Ємельяненко О.А.

127.

Процюк Олена

2008

ІІ юн

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-55

ЧМ-3

Пікуль А.Г.

128.

Пушкіна Катерина

2008

ІІ юн

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-37

ЧМ-2

Брунс В.А.

129.

Рудькова Маріанна

2010

І юн

ОСВІТА

КДЮСШ «Шко Сп»

-33

ЧМ-3

Пікуль А.Г.

130.

Сапонова Аліса

2008

І юн

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-47

ЧМ-1

Боклан В.Б., Харченко О.В.

131.

Скляр Діана

2010

ІІ юн

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-27

ЧМ-1

Мальський А.М.

132.

Тімченко Софія

2007

кмс

ОСВІТА

ДЮСШ №17

-37

ЧМ-1

Берестецька Х.О., Холод О.

133.

Ткаченко Марія

2010

ІІ юн

Україна

КДЮСШ "Артем"

-30

ЧМ-2

Білий М.

134.

Тупчій Поліна

2009

І юн

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-33

ЧМ-1

Брунс В.А.

135.

Фещенко Крістіна

2010

ІІ юн

Україна

КДЮСШ "Артем"

-36

ЧМ-2

Литвиненко С.

136.

Цимбал Руслана

2007

ІІ

ОСВІТА

КДЮСШ «Школа Спорту»

-55

ЧМ-2

Пікуль А.Г.

137.

Чернецька Мар’яна

2008

І юн

ОСВІТА

ДЮСШ №13

-44

ЧМ-2

Боклан В.Б., Харченко О.В.

138.

Яворовська Софія

2008

І юн

 

ЦРТ Нове покоління

пумсе

ЧМ-1

Єфименко О.Є.

 

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00