Головна  →  СПОРТ  →  ЗБІРНА КОМАНДА МІСТА КИЄВА  →  ОЛІМПІЙСЬКІ  →  Велоспорт-МТБ

з/п

Прізвище , ім`я спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомства

Спортивна

школа

Вид програми

Результ

2020 р.

Прізвище , ініціали

тренера

 Чоловіки

1.

Александров Кирило

2001

кмс

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

даунхіл  

ЧУ- 1

 Приймачек О.П.

2.

Гордон Ігор

1995

мс

Динамо

КМШВСМ

елімін., 4-крос

ЧУ- 1

Лагодинський В.Ю.

3.

Заряда Олександр

1993

мс

Динамо

КМШВСМ

даунхіл, 4-крос

ЧУ- 1

Ткаченко І.І., Приймачек О.П.

4.

Корень Віталій

1999

мс

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

даунхіл  

ЧУ- 4

Приймачек О.П.

5.

Кучук Іван

2000

кмс

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

даунхіл  

ЧУ- 1

Приймачек О.П.

6.

Михайлюк Олександр

2001

мс

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

Кросс-кантрі

ЧУ- 5

Попова К.В.

7.

Козловський Володимир

1997

мс

Динамо

КМШВСМ

крос-кантрі

ЧУ- 1

Ткаченко І.І.

8.

Нечипоренко Віталій

1991

мс

Динамо

КМШВСМ

даунхіл, 4-крос

ЧУ- 1

Якименко О.В., Ткаченко І.І.

9.

Остріков Ярослав

2000

мс

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

4-кросс

ЧУ- 1

Лагодинський В.Ю.

10.

Приймачек Єгор

1994

мс

Динамо

КМШВСМ

даунхіл

ЧУ- 1

Якименко О.В., Ткаченко І.І.

11.

Петров Михайло

2000

кмс

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

4-кросс

ЧУ- 3

Лагодинський В.Ю.

12.

Рего Том

1999

мс

Динамо

КМШВСМ

крос-кантрі

ЧУ- 1

Ткаченко І.І.

13.

Рисенко Сергій

1980

мсмк

Динамо

КМШВСМ

крос-кантрі

ЧУ- 2

Ткаченко І.І

14.

Стратенюк Владислав

1999

кмс

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

данхіл

ЧУ- 6

Приймачек О.П.

15.

Хоменко Андрій

2001

кмс

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

Кросс-кантрі

ЧУ- 3

Попова К.В.

16.

Ясний Натан

2000

мс

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

4-кросс

ЧУ- 1

Лагодинський В.Ю.

 Юніори

17.

Бардін Денис

2004

І

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

елімінатор

ЧУ- 1

Попова К.В.

18.

Гриценко Ярослав

2003

І

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

естаф. ком.гон.

ЧУ- 1

Попова К.В.

19.

Мельніченко Дмитро

2004

І

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

елім.,крос-кант.

ЧУ- 1

Попова К.В.

20.

Універсал Кирило

2004

І

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

4-кросс

ЧУ-3

Лагодинський В.Ю.

21.

Кириченко Руслан

2003

І

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

4-кросс

ЧУ- 4

Лагодинський В.Ю.

22.

Кобиш Антон

2004

кмс

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

елім.,крос-кант.

ЧУ- 3

Попова К.В.

23.

Рибка Антон

2002

кмс

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

елім.,крос-кант.

ЧУ-3

Попова К.В.

24.

Рочняк Владислав

2003

І

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

Кросс-кантрі

ЧУ- 3

Попова К.В.

25.

Тимофєєв Данило

2003

І

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

елімінатор

ЧУ- 4

Попова К.В.

26.

Фомін Дмитро

2003

кмс

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

елім.,крос-кант.

ЧУ- 3

Попова К.В.

 Юнаки

27.

Антонов Іван

2005

І

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

елімінатор

ЧУ- 1

Попова К.В.

28.

Протас Владислав

2007

ІІ

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

елімінатор

ЧМ- 2

Попова К.В.

29.

Сівцов Антон

2006

І

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

елімінатор

ЧМ- 1

Попова К.В.

30.

Синельніков Костянтин

2008

ІІІ

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

елімінатор

ЧМ- 3

Попова К.В.

31.

Таборов Ян

2006

ІІІ

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

елімінатор

ЧМ- 2

Попова К.В.

32.

Тодер Сергій

2004

І

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

естаф. ком.гон.

ЧУ- 1

Попова К.В.

33.

Хоменнчук Сергій

2007

ІІІ

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

елімінатор

ЧМ- 2

Попова К.В.

34.

Чумак Іван

2007

ІІІ

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

елімінатор

ЧМ- 1

Попова К.В.

35.

Шиманський Максим

2008

ІІІ

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

елімінатор

ЧМ- 1

Попова К.В.

 Жінки

36.

Орехова Марія

2000

мс

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

елім.,крос-кант.

ЧУ- 1

Попова К.В.

37.

Омелянюк Анна

2001

мс

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

даунхіл  

ЧУ- 1

Приймачек О.П.

38.

Шерстюк Мар’я

1999

мс

Динамо

КМШВСМ

крос-кантрі

ЧУ- 3

Ткаченко І.І.

39.

Любарська Софія

2002

мс

Динамо

ДЮСШ«Голосієво»

даунхіл

ЧУ- 1

Попова К.В.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00