Головна  →  СПОРТ  →  ЗБІРНА КОМАНДА МІСТА КИЄВА  →  ОЛІМПІЙСЬКІ  →  Велоспорт-шосе

з/п

Прізвище , ім`я спортсмена

Рік

народ.

Роз

ряд

ФСТ,

відомст.

Спортивна

школа

Вид програми

Результат

2020 р.

Прізвище , ініціали

тренера

 Чоловіки

1.

Бондарчук Дмитро

2002

кмс

Колос

ЦШВСМ,

ОК ім.І. Піддубного

групова гонка

ЧУ-5

Іванова Р.Я., Горкуша А.А.

2.

Гладиш Роман

1995

мсмк

ЗСУ

КМШВСМ

ком. гонка

ЧУ-1

Бухтяк Р.С.

3.

Гнідашев Ярослав

2000

кмс

Колос

КМШВСМ

багатоденна

ЧУ-1

Горкуша А.А., Бухтяк Р.С.

4.

Дахновський Костянтин

1999

кмс

Колос

КМШВСМ

ком. гонка

ЧУ-1

Горкуша А.А., Бухтяк Р.С.

5.

Малінніков Максим

2002

кмс

Колос

ЦШВСМ,

ОК ім.І. Піддубного

парна гонка

ЧУ-1

Горкуша А.А. Федоров В.А.

6.

Сосул Олесь

2001

мс

Колос

КМШВСМ

критеріум

ЧУ-1

Горкуша А.А., Бухтяк Р.С.

7.

Юденко Володимир

2002

кмс

Колос

ЦШВСМ,

ОК ім.І. Піддубного

парна гонка

ЧУ-1

Горкуша А.А., Федоров В.А.

 Юніори

8.

Колісник Ростислав

2003

кмс

Колос

ЦШВСМ,

ОК ім.І. Піддубного

критеріум

ЧМ-2

Федоров В.А., Горкуша А.А.

9.

Кулініч Богдан

2004

І

Колос

ОК ім.І. Піддубного

груп.гонка

ЧУ-4

Федоров В.А., Пономаренко Д.Ю.

10.

Предко Тимофій

2004

І

Колос

ОК ім.І. Піддубного

групова гонка

ЧУ-4

Іванова Р.Я., Федоров В.А.

11.

Рудий Дмитро

2003

кмс

Колос

ОК ім.І. Піддубного

естафета

ЧУ-1

Пономаренко Д.Ю., Горкуша А.А.

12.

Хомич Ілля

2003

кмс

Колос

ОК ім.І. Піддубного

парна гонка

ЧУ-5

Пономаренко Д.Ю. Федоров В.А.

13.

Юденко Володимир

2002

кмс

Колос

ЦШВСМ,

ОК ім.І. Піддубного

парна гонка

ЧУ-1

Горкуша А.А., Федоров В.А.

 Юнаки

14.

Антоненко  Павло

2007

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

парна гонка

ЧУ-5

Пашковський С.К.

15.

Антоненко Георгій

2005

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

груп гонка

ЧУ-2

Пашковський С.К.

16.

Архіпцов Іван

2005

кмс

Колос

ОК ім.І. Піддубного

парна гонка

ЧУ-1

Горкуша А.А., Федоров В.А.

17.

Несененко Віктор

2005

кмс

Колос

ОК ім.І. Піддубного

груп.гонка

ЧУ-2

Федоров В.А., Пономаренко Д.Ю.

18.

Рудницький Віктор

2005

кмс

Колос

ОК ім.І. Піддубного

ком.залік

ЧУ-2

Федоров В.А., Пономаренко Д.Ю.

19.

Сімон Семен

2004

І

Колос

ЦШВСМ

інд. гонка

ЧУ-2

Федоров В.А., Пономаренко Д.Ю.

20.

Уразовський Єгор

2005

ІІ

Колос

ОК ім.І. Піддубного

ком.залік

ЧУ-6

Федоров В.А., Пономаренко Д.Ю.

21.

Ушаков Матвій

2005

І

Освіта

ДЮСШ № 7

груп гонка

ЧУ-2

Осадчий В.П.

22.

Фоменко Леонід

2005

кмс

Освіта

ДЮСШ № 7

груп гонка

ЧУ-3

Осадчий В.П.

23.

Чижиков  Георгій

2006

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

парна гонка

ЧУ-2

Пашковський С.К.

 Жінки

24.

Калюга Валерія

2001

ІІ

Освіта

ОК ім.І. Піддубного

багатод. гонка

ЧУ-2

Федоров В.А., Федорова О.В.

25.

Соловей Ганна

1992

змс

Динамо

КМШВСМ

інд. гонка

ЧУ-2

Ткачівський Р.

 Юніорки

26.

Дутка Олександра

2004

ІІ

Україна

ДЮСШ «Темп»

критериум

ЧМ-3

Федорова О.В., Іванова Р.Я.

 Дівчата

27.

Іванюха Ксенія

2005

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

парна гонка

ЧУ-5

Пашковський С.К., Кононенко Ю.П.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00