Головна  →  СПОРТ  →  ЗБІРНА КОМАНДА МІСТА КИЄВА  →  ОЛІМПІЙСЬКІ  →  Велоспорт-трек

з/п

Прізвище , ім`я спортсмена

Рік

народ.

Роз

ряд

ФСТ,

відомст.

Спортивна

школа

Вид програми

Результат

2020 р.

Прізвище , ініціали

тренера

Чоловіки

1.

Бондарчук Дмитро

2002

кмс

Колос

ЦШВСМ,

ОК .І.Піддубного

групова гонка

ЧУ-5

Іванова Р.Я., Горкуша А.А.

2.

Гладиш Роман

1995

мсмк

ЗСУ

КМШВСМ

скретч

ЧУ-1

Бухтяк Р.С.

3.

Гнідашев Ярослав

2000

кмс

Колос

КМШВСМ

коман. гонка

ЧУ-1

Горкуша А.А., Бухтяк Р.С.

4.

Дахновський Костянтин

1999

кмс

Колос

КМШВСМ

групова гонка

ЧУ-1

Горкуша А.А., Бухтяк Р.С.

5.

Малінніков Максим

2002

кмс

Колос

ЦШВСМ,

ОК .І.Піддубного

парна гонка

ЧУ-1

Горкуша А.А. Федоров В.А.

6.

Сосул Олесь

2001

мс

Колос

КМШВСМ

коман. гонка

ЧУ-1

Горкуша А.А., Бухтяк Р.С.

7.

Стець Богдан

1997

кмс

Освіта

КМШВСМ

спринт

ЧУ-6

Басов С.О.

8.

Тимчук Артем

2001

кмс

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

гіт спринт

ЧУ-4

Пашковський С.К.

9.

Толстопятенко Ярослав

2000

кмс

Колос

КМШВСМ

коман гонка

ЧУ-1

Горкуша А.А., Бухтяк Р.С.

10.

Юденко Володимир

2002

кмс

Колос

ЦШВСМ,

ОК .І.Піддубного

парна гонка

ЧУ-1

Горкуша А.А., Федоров В.А.

 Юніори

11.

Колісник Ростислав

2003

кмс

Колос

ОК .І.Піддубного

скретч

ЧМ-2

Федоров В.А., Горкуша А.А.

12.

Кулініч Богдан

2004

І

Колос

ОК .І.Піддубного

груп.гонка

ЧУ-4

Федоров В.А., Пономаренко Д.Ю.

13.

Предко Тимофій

2004

І

Колос

ОК .І.Піддубного

групова гонка

ЧУ-4

Іванова Р.Я., Федоров В.А.

14.

Рудий Дмитро

2003

кмс

Колос

ОК .І.Піддубного

групова гонка

ЧУ-1

Пономаренко Д.Ю. Горкуша А.А.

15.

Сімон Семен

2004

І

Колос

ЦШВСМ

інд. гонка

ЧУ-2

Федоров В.А., Пономаренко Д.

16.

Фоменко Леонід

2004

кмс

Освіта

ДЮСШ № 7

груп гонка

ЧУ-3

Осадчий В.П.

17.

Хомич Ілля

2003

кмс

Колос

ОК .І.Піддубного

парна гонка

ЧУ-5

Пономаренко Д.Ю., Федоров В.А.

 Юнаки

18.

Антоненко  Павло

2007

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

парна гонка

ЧУ-5

Пашковський С.К.

19.

Антоненко Георгій

2005

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

груп гонка

ЧУ-2

Пашковський С.К.

20.

Архіпцов Іван

2005

кмс

Колос

ОК .І.Піддубного

парна гонка

ЧУ-5

Пархоменко Р.В., Федоров В.А.

21.

Дубовик Іван

2005

І

Освіта

ДЮСШ № 7

груп гонка

ЧМ-2

Осадчий В.П.

22.

Жительний Володимир

2006

ІІ

Освіта

ДЮСШ № 7

груп гонка

ЧМ-2

Осадчий В.П.

23.

Несененко Віктор

2005

І

Колос

ОК .І.Піддубного

парна гонка

ЧУ-5

Горкуша А.А., Федоров В.А.

24.

Рудницький Віктор

2005

кмс

Колос

ОК .І.Піддубного

групова гонка

ЧМ-3

Федоров В.А. Пономаренко Д.Ю.

25.

Сичов Ілля

2006

ІІ

Освіта

ДЮСШ № 7

груп гонка

ЧМ-2

Осадчий В.П.

26.

Ушаков Матвій

2005

І

Освіта

ДЮСШ № 7

груп гонка

ЧУ-2

Осадчий В.П.

27.

Чижиков  Георгій

2006

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

парна гонка

ЧУ-2

Пашковський С.К.

 Жінки

28.

Басова Любов

1988

мсмк

Динамо

КМШВСМ

гіт

ЧУ-1

Басов С.О.

29.

Калюга Валерія    

2001

мс

Освіта

ОК .І.Піддубного

групова гонка

ЧУ-2

Федоров В.А. Федорова О.В.

30.

Олійник Єлизавета

2002

кмс

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

спринт

ЧУ-3

Пашковський С.К.

31.

Соловей Ганна

1992

змс

Динамо

КМШВСМ

інд. гонка

ЧУ-1

Ткачівський Р.

 Юніорки

32.

Дутка Олександра

2004

ІІ

Освіта

ДЮСШ «Темп»

групова гонка

ЧМ-3

Федоров В.А. Іванова Р.Я.

33.

Мілевська Анастасія

2004

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

спринт

ЧУ-3

Пашковський С.К.

 Дівчата

34.

Іванюха Ксенія

2005

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

групова гонка

ЧУ-5

Пашковський С.,Кононенко Ю.

35.

Поплавець Світлана

2005

ІІ

Освіта

ДЮСШ № 7

груп гонка

ЧУ-2

Осадчий В.П.

36.

Прокіпчук Катерина

2006

І

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

парна гонка

ЧУ-1

Пашковський С.К.

37.

Пятницька Дар’я

2005

ІІ

Освіта

ДЮСШ № 7

груп гонка

ЧУ-2

Осадчий В.П.

38.

Ушакова Мілана

2007

ІІ

Освіта

ДЮСШ № 7

груп гонка

ЧУ-2

Осадчий В.П.

39.

Черкас Ангеліна

2007

ІІ

Освіта

ДЮСШ № 7

груп гонка

ЧМ-2

Осадчий В.П.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00