Головна  →  СПОРТ  →  ЗБІРНА КОМАНДА МІСТА КИЄВА  →  ОЛІМПІЙСЬКІ  →  Велоспорт-ВМХ

зп

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік

народж.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомство

Спортивна

школа

Вид

програми

Результат

2020 року

Прізвище, ініціали тренера

 Дорослі 

1.

Гордон Ігор

1995

мс

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

рейсинг

ЧУ- 3

Лагодинський В.Ю.,

Ткаченко І.І.

2.

Остріков Ярослав

2000

мс

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

рейсинг

ЧУ  4

Лагодинський В.Ю

3.

Петров Михайло

2000

кмс

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

рейсинг

ЧУ  6

Лагодинський В.Ю

4.

Ясний Натан

2000

мс

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

рейсинг

ЧУ- 3

Лагодинський В.Ю

 Юніори

5.

Кириченко Руслан

2003

І

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

рейсинг

ЧУ- 4

Лагодинський В.Ю

6.

Процюк Артем

2003

І

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

рейсинг

ЧУ- 3

Лагодинський В.Ю

7.

Слободенюк Максим

2004

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

рейсинг

ЧМ- 2

Лагодинський В.Ю

8.

Універсал Кирило

2004

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

рейсинг

ЧМ- 2

Лагодинський В.Ю

 Юнаки

9.

Данко Ілля

2010

ІІІ

Україна

ДЮСШ «Темп»

рейсинг

ЧУ- 1

Піонтковський Д.В.

10.

Залевський Тимур

2006

ІІІ

Україна

ДЮСШ «Темп»

рейсинг

ЧМ- 3

Кругляк Л.Г.

11.

Захаров Тимофій

2007

ІІІ

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

рейсинг

ЧМ- 3

Кругляк Л.Г.

12.

Кацюба Назар

2010

ІІІ

Україна

ДЮСШ «Темп»

рейсинг

ЧУ- 1

Піонтковський Д.В.

13.

Кацюба Тарас

2008

ІІІ

Україна

ДЮСШ «Темп»

рейсинг

ЧМ- 1

Піонтковський Д.В.

14.

Левицький Артем

2006

ІІІ

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

рейсинг

ЧМ- 3

Кругляк Л.Г.

15.

Ляхов Денис

2006

ІІІ

Україна

ДЮСШ «Темп»

рейсинг

ЧМ- 3

Кругляк Л.Г.

16.

Майданюк Максим

2009

ІІІ

Україна

ДЮСШ «Темп»

рейсинг

ЧУ- 4

Піонтковський Д.В.

17.

Миленко Єгор

2008

ІІІ

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

рейсинг

ЧУ- 3

Лагодинський В.Ю

18.

Починок Богдан

2006

ІІ

Україна

ДЮСШ «Голосієво»

рейсинг

ЧМ- 3

Лагодинський В.Ю

19.

Салімов Михайло

2007

ІІІ

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

рейсинг

ЧМ- 3

Кругляк Л.Г.

20.

Суслов Кирило

2008

ІІІ

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

рейсинг

ЧУ- 3

Гордон І.М.

21.

Шох Арсен

2008

ІІІ

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

рейсинг

ЧУ- 3

Лагодинський В.Ю

 Жінки

22.

Любарська Софія

2002

І

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

рейсинг

ЧМ- 1

Макушенко О.В.

 Дівчата

23.

Губенко Вікторія

2009

ІІІ

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

рейсинг

ЧУ- 4

Лагодинський В.Ю

24.

Губенко Крістіна

2011

ІІІ

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

рейсинг

ЧУ- 4

Гордон І.М.

25.

Дьячук Владислава

2009

ІІІ

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

рейсинг

ЧМ- 2

Лагодинський В.Ю

26.

Залевська Вікторія

2008

ІІІ

Україна

ДЮСШ «Темп»

рейсинг

ЧМ- 1

Кругляк Л.Г.

27.

Захарова Валерія

2009

ІІІ

Динамо

ДЮСШ «Голосієво»

рейсинг

ЧМ- 1

Лагодинський В.Ю

28.

Майданюк Софія

2012

ІІІ

Україна

ДЮСШ «Темп»

рейсинг

ЧМ- 3

Піонтковський Д.В.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00