Головна  →  СПОРТ  →  ЗБІРНА КОМАНДА МІСТА КИЄВА  →  ОЛІМПІЙСЬКІ  →  Веслувальний слалом

зп

Прізвище, ім’я

спортсмена

  Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомств

Спортивна

школа

  Вид

програми

Результ.

2020 р.

Прізвище, ініціали

тренера

 Чоловіки 

1.

Діголь Володимир

2001

мс

Україна

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

К-1

ЧМ- 3

Ковальов Ю.О., Вихляєва Т.М.

2.

Косенко Михайло

1999

мс

Україна

КДЮСШ «Маяк»

С-1

ЧМ- 1

Климов В.М.

3.

Ломака Олексій

1989

мс

Україна

 

К-1

ЧМ- 3

Ковальов Ю.О.

4.

Ілясевич Ярослав

1987

мс

Україна

 

К-1

ЧМ- 3

Ковальов Ю.О.

5.

Осіпов Вадим

1974

мс

 

СКВС «Каскад»

С-1

ЧМ-2

Ус О.В.

6.

Прокопенко Дмитро

1978

мс

Україна

 

К-1

ЧМ- 3

Осадчий В.П.

7.

Сандаков Андрій

1998

мс

Україна

КДЮСШ «Маяк»

К-1

ЧМ- 1

Шипуліна І.В.

8.

Сіденко Олексій

1990

мс

Україна

 

К-1ч

ЧМ- 1

Шипуліна І.В.

9.

Цвєт Ігор

1991

мс

 

ДШВСМ

К-1

ЧМ- 2

Ус В.П.

10.

Юрченко Роман

1990

мс

Україна

 

С-1

ЧМ- 1

Осадчий В.П.

 Юніори

11.

Барило Тимофій

2003

ІІ

 

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

К-1

ЧМ-2

Ковальов Ю.О., Вихляєва Т.М.

12.

Діденко Сергій

2004

кмс

 

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

К-1ю

ЧМ-2

Ус О.В.

13.

Ємельяненко Михайло

2003

ІІ

 

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

С-1

ЧМ-3

Ковальов Ю.О., Вихляєва Т.М.

14.

Івченко Артем

2005

ІІ

Україна

КДЮСШ «Маяк»

К-1

ЧМ-1

Прокопенко Д.Б.

15.

Касацький Андрій

2002

ІІ

 

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

К-1

ЧМ–3

Касацька Т.Є., Ситий І.М.,

Ус О.В.

16.

Кокін Михайло

2003

кмс

 

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

К-1

ЧМ–2

Ковальов Ю.О., Вихляєва Т.М., Касацька Т.Є.

17.

Корнійчук Максим

2002

мс

 

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

С-1

ЧМ–2

Ковальов Ю.О., Вихляєва Т.М.

18.

Мальований Богдан

2005

кмс

Україна

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

К-1

ЧМ–2

Ус О.В.

19.

Павлюковський Ілля

2002

мс

 

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

С-1

ЧМ-3

Ковальов Ю.О., Вихляєва Т.М.

 Юнаки

20.

Богдан Артем

2008

І юн

 

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

К-1

ЧМ-3

Ситий І.М.

21.

Волосовський Даніїл

2010

ІІ юн

 

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

С-1

ЧМ -3

Остапець А.В.

22.

Златін Данило

2009

І юн

 

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

С-1ю

ЧМ -3

Корінний В.В., Ус О.В.,

Осіпов В.В.

23.

Кабалдаєв Влад

2006

ІІІ

Україна

КДЮСШ «Маяк»

К-1

ЧМ -2

Шипуліна І.В.

24.

Кабанець Захар

2010

ІІ юн

 

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

С-1

ЧМ -3

Остапець А.В.

25.

Касацький Денис

2007

ІІ

 

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

К-1

ЧМ–2

Касацька Т.Є., Ситий І.М.

26.

Панарін Дмитро

2006

ІІ

 

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

С-1

ЧМ -2

Ус О.В.

27.

Рябець Анна

2007

ІІ

Україна

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

К-1

ЧМ-3

Ус В.П., Ус О.В.

28.

Попов Матвій

2008

ІІІ

Україна

КДЮСШ «Маяк»

К-1

ЧМ -1

Шипуліна І.В.

29.

Сахно Богдан

2006

ІІ

Україна

КДЮСШ «Маяк»

К-1

ЧМ -1

Шипуліна І.В., Прокопенко Д.Б.

30.

Ситий Євген

2009

ІІ

 

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

К-1

ЧМ -2

Ус О.В., Ситий І.М.

31.

Троценко Валерій

2006

ІІ

 

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

С-1

ЧМ -3

Ус О.В.

32.

Шалига Михайло

2008

ІІ юн

 

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

С-1

ЧМ -3

Остапець А.В.

 Жінки

33.

Кулагіна Анна

1998

мс

Україна

КДЮСШ «Маяк»

К-1

ЧМ -1

Осадчий В.П.

34.

Касацька Тетяна

1970

мс

 

 

К-1

ЧМ -2

-

35.

Личко Анна

2001

мс

Україна

КДЮСШ «Маяк»

К-1

ЧМ -2

Ус В.П., Ус О.В.

36.

Остапець Анастасія

1998

мс

Україна

КДЮСШ «Маяк»

К-1

ЧМ -3

Шипуліна І.В.

37.

Ус Вікторія

1993

мсмк

 

ДШВСМ

К-1

КС- 2

Ус В.П.

38.

Ус Олена

1989

мс

 

ДШВСМ

К-1

ЧМ -2

Ус В.П.

39.

Шевченко Ганна

1998

мс

Україна

КДЮСШ «Маяк»

С-1

ЧМ -1

Ковальов Ю.О.

 Юніорки

40.

Козеєва Ангеліна

2005

ІІ

 

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

К-1

ЧМ-2

Ус В.П., Ус О.В.

41.

Левченко Анастасія

2010

ІІІ

Україна

КДЮСШ «Маяк»

К-1

ЧМ -3

Прокопенко Д.Б., Шипуліна І.В.

 Дівчата

42.

Антоненко Ганна

2006

ІІ

 

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

С-1

ЧМ-2

Ковальов Ю.О., Вихляєва Т.М.

43.

Бєлєтєєва Анна

2010

ІІ юн

 

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

К-1

ЧМ -1

Корінний В.В., Осіпов В.В.

44.

Головашкіна Олена

2008

ІІІ юн

 

КДЮСШ «Маяк»

3К-1-д

ЧМ-3

Шипуліна І.В.

45.

Зайцева Марина

2006

ІІ юн

Україна

КДЮСШ «Маяк»

К-1

ЧМ -3

Прокопенко Д.Б.

46.

Ковальова Варвара

2008

ІІІ юн

 

КДЮСШ «Маяк»

3К-1-д

ЧМ-3

Шипуліна І.В.

47.

Кулікова Аріна

2009

ІІІ юн

 

КДЮСШ «Маяк»

3К-1-д

ЧМ-3

Кулагіна А.Ю.

48.

Окунь Ганна

2006

ІІ

 

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

К-1

ЧМ -2

Ковальов Ю.О., Вихляєва Т.М.

49.

Осадча Дана

2009

І юн

Україна

КДЮСШ «Маяк»

К-1

ЧМ -3

Прокопенко Д.Б., Осадчий В.П.

50.

Осіпова Софія

2006

ІІ

 

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

К-1

ЧМ -1

Ус О.В., Осипов В.В.

51.

Пасічник Анастасія

2006

І

 

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

К-1

ЧМ -3

Ус В.П., Ус О.В.

52.

Рябець Анна

2007

ІІ

Україна

КДЮСШ «Маяк Оболоні»

К-1

ЧМ -3

Ус В.П., Ус О.В.

53.

Сапьян Альона

2005

ІІІ

Україна

КДЮСШ «Маяк»

К-1

ЧМ-3

Шипуліна І.В., Прокопенко Д.Б.

54.

Сироватко Аліна

2010

І юн

Україна

КДЮСШ «Маяк»

К-1

ЧМ- 3

Остапець А.В.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00