Головна  →  СПОРТ  →  ЗБІРНА КОМАНДА МІСТА КИЄВА  →  ОЛІМПІЙСЬКІ  →  Веслування академічне

зп

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік

народ.

Роз

ряд

ФСТ, відом.

Спортивна

школа

Вид

прогр.

Результ.

2020 р.

Прізвище, ініціали тренера

 Дорослі 

1.

Бєлогуров Богдан

2001

І

 

ДЮСШ «Київ»

х,-

ЧМ -3

Чиканов С.О., Чиканова О.В.

2.

Бондаренко Максим

2002

кмс

 

ДШВСМ, ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧУ -4

Яхнієнко О.В., Сівко С.В.

3.

Бурим Євген

2002

кмс

 

ДЮСШ «Київ», ТНУ

+,-

ЧУ -5

Чиканов С.О., Чиканова О.В.

4.

Войцеховський Михайло

2000

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

+

ЧУ -4

Яхнієнко О.В., Сівко С.В.,Козир В.М.

5.

Воробйов Олексій

1987

кмс

Україна

ЦШВСМ

+, -

ЧМ -1

Борецький Є.М., Блищик М.П.

6.

Гладченко В’ячеслав

2002

кмс

 

ДЮСШ «Київ» , ТНУ

х,-

ЧМ -1

Чиканов С.О., Чиканова О.В.

7.

Глієвий Євгеній

1992

мс

 

ДШВСМ

х

ЧУ -5

Заходайло О.В., Кулаковська Г.А.

8.

Косюк Олексій

2002

кмс

Україна

ЦШВСМ, ДЮСШ «Славутич»

-,+

ЧМ -2

Блищик М.П., Борецький Є.М., Майстренко С.А

9.

Кульбеда Сергій

1994

мс

ЗСУ

ДШВСМ

-, +

ЧУ -5

Довгань М.А., Іванюта О.В.

10.

Кульчицький Андрій

1998

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

+

ЧУ -4

Бурей М.С.

11.

Кушніренко Едуард

1993

кмс

Україна

ЦШВСМ

х л\в

ЧУ -3

Потабенко В.В., Фомін О.В., Борецький Є.М.

12.

Мазур Микола

1995

мсмк

ЗСУ

КМШВСМ

х

ЧУ -4

Довгодько В.І., Горовой О.І.

13.

Маланчук Ілля

2002

кмс

Україна

ЦШВСМ, ДЮСШ «Славутич»

+

ЧУ -5

Борецький Є.М., Блищик М.П.

14.

Манченко Нікіта

2001

кмс

 

ДЮСШ «Славутич»

-

ЧМ -2

Корольов В.М.

15.

Манченко Ярослав

2001

кмс

 

ДЮСШ «Славутич»

-

ЧМ -2

Корольов В.М.

16.

Марчук Андрій

2001

кмс

Україна

ЦШВСМ, ДЮСШ «Славутич»

х

ЧМ -2

Блищик М.П., Борецький Є.М., Ромашко Н.А.

17.

Михайленко Ілля

2001

кмс

ЗСУ

ДШВСМ, ДЮСШ «Регата»

+

ЧУ -5

Довгань М.А., Бут К.В.

18.

Овчаренко Єгор

1999

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧМ -2

Яхнієнко О.В., Продан С.К.

19.

Оніпченко Максим

1999

мс

 

ДЮСШ «Буревісник»

-. +

ЧУ -2

Козир В.М., Козир Л.І., Козир К.В.

20.

Павленко Даніїл

2001

кмс

Україна

ДЮСШ «Регата»

х л/в

ЧМ -1

Довгань М.А.

21.

Поліщук Ростислав

2001

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник», ОКІП

х л/в,+

ЧУ -2

Майстренко С.А., Захаров Ю.Ю.

22.

Поночовний Андрій

2000

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

-

ЧУ -2

Бурей М.С., Козир Л.І.,Козир В.М.

23.

Ращепкін Максим

1995

мс

 

КМШВСМ

х

ЧУ -4

Потабенко В.В.

24.

Соболь Андрій

2001

І

 

ДЮСШ «Київ»

х,-

ЧМ -3

Чиканов С.О., Чиканова О.В.

25.

Тараненко Євген

2000

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

-

ЧУ -2

Бурей М.С., Козир Л.І.,Козир В.М.

26.

Хлоп’ячий Сергій

2002

кмс

 

ДШВСМ, ДЮСШ «Буревісник»

-

ЧУ -4

Яхнієнко О.В., Сівко С.В.

27.

Хмара Ігор

1990

мсмк

ЗСУ

КМШВСМ

х л/в

ЧЄ -6

Продан С.К., Продан А.С., Тимко І.І.

28.

Чомко Василь

2002

кмс

Україна

ЦШВСМ, ДЮСШ «Регата»

+

ЧМ -2

Блищик М.П., Борецький Є.М.

29.

Шкура Богдан

2000

мс

ЗСУ

ДЮСШ «Славутич»

х

ЧУ -1

Кроль І.А.

30.

Якобчук Богдан

2002

кмс

 

ДЮСШ «Славутич»

х

ЧМ -1

Кот Ф.Є.

31.

Якобчук Данило

2002

кмс

 

ДЮСШ «Славутич»

х

ЧМ -1

Кот Ф.Є.

32.

Яхнієнко Владислав

2001

мс

 

ДШВСМ, ДЮСШ «Буревісник»

х л/в

ЧУ -2

Яхнієнко О.В.

 Юніори

33.

Алексєєнко Філіпп

2004

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧМ -3

Козир К.В., Козир Л.І.

34.

Ананьїн Нікіта

2004

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

-

ЧМ -2

Козир В.М., Козир Л.І.

35.

Білозор Іван

2004

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧМ -1

Яхнієнко О.В., Сівко С.В.

36.

Бондар Вадим

2003

І

 

ДЮСШ «Буревісник»

-

ЧМ -2

Фомін О.В., Кушніренко Е.В.

37.

Боярський Михайло

2004

ІІІ

Спартак

ДЮСШ № 1

х

ЧМ -3

Щуковський І.С., Кулаковська Г.А.

38.

Буравльов Данило

2004

ІІІ

Спартак

ДЮСШ № 1

х

ЧМ -3

Щуковський І.С., Кулаковська Г.А.

39.

Верещак Михайло

2003

І юн

 

ДЮСШ «Регата»

х,-

ЧМ -3

Довгань М.А., Бут К.В.

40.

Глущенко Володимир

2004

ІІІ юн

 

ДЮСШ «Буревісник»

+

ЧМ -3

Козир Л.І., Козир В.М.

41.

Гонтар Роман

2004

кмс

 

ДЮСШ «Київ»

х,-

ЧМ -3

Чиканов С.О., Чиканова О.В.

42.

Гуцаленко Дмитро

2003

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

-, +

ЧМ -2

Кушніренко Е.В., Фомін О.В.

43.

Дайнеко Михайло

2003

І

Україна

ДЮСШ «Славутич»

х

ЧМ -2

Майстренко С.А.,  Блищик М.П.

44.

Димарчук Олександр

2004

І

 

ДЮСШ «Київ»

+

ЧМ -3

Одарченко Ю.В., Давиденко А.І.

45.

Заблоцький Олег

2004

І

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧМ -1

Яхнієнко О.В., Сівко С.В.

46.

Захаров Артем

2003

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧУ -3

Захаров Ю.Ю., Захарова О.А.

47.

Іванов Михайло

2004

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Регата»

х

ЧМ -1

Бут К. В.

48.

Казнадєй Єгор

2003

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧМ -2

Козир Л.І., Яхнієнко О.В.

49.

Кірєєв Ілля

2004

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧМ -1

Корольов В.М., Яхнієнко О.В.

50.

Кірічевський Ігор

2004

кмс

 

ДЮСШ «Київ»

х,-

ЧМ -1

Одарченко Ю.В.

51.

Клименко Андрій

2004

ІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Славутич»

-

ЧМ -3

Сліпченко О.П., Сліпченко Т.М.

52.

Колесніченко Олексій

2004

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧУ -3

Кушніренко Е.В., Потабенко В.В.

53.

Корнієнко Дмитро

2004

кмс

 

ДЮСШ «Славутич»

+

ЧМ -3

Блищик М.П., Борецький Є.М.

54.

Кшиванський Денис

2004

І юн

 

ДЮСШ «Київ»

-,+

ЧМ -3

Чиканов С.О., Чиканова О.В.

55.

Лихочас Ярослав

2003

кмс

 

ДЮСШ «Київ»

х,-

ЧУ -3

Одарченко Ю.В., Чиканов С.О., Чиканова О.В.

56.

Лімонт Тимофій

2003

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧУ -4

Захаров Ю.Ю., Захарова О.А.

57.

Літовський Антон

2003

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

+

ЧМ -2

Козир В.М., Козир Л.І.

58.

Майданович Матвій

2004

І юн

 

ДЮСШ «Київ»

х

ЧМ -3

Чиканов С.О., Руденко Я.А.

59.

Мирошниченко Стас

2004

І юн

 

ДЮСШ «Славутич»

х

ЧМ -1

Корольов В.М.

60.

Нафасов Костянтин

2004

кмс

 

ДЮСШ «Київ»

х,-

ЧМ -1

Чиканов С.О., Чиканова О.В.

61.

Нічік Вадим

2003

кмс

 

ДШВСМ, ДЮСШ «Буревісник»

+

ЧМ -2

Яхнієнко О.В., Сівко С.В.

62.

Огієвський  Віктор

2004

І

Україна

ДЮСШ «Славутич»

+

ЧМ -3

Блищик М.П., Борецький Є.М.

63.

Оленченко Олександр

2003

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧУ -2

Яхнієнко О.В., Сівко С.В.

64.

Отрошенко Олександр

2003

І юн

 

ДЮСШ «Славутич»

-,+

ЧМ -3

Корольов В.М.

65.

Павша Нікіта

2004

ІІІ

Спартак

ДЮСШ № 1

х

ЧМ -3

Щуковський І.С., Кулаковська Г.А.

66.

Папахчан Володимир

2004

ІІІ

Спартак

ДЮСШ № 1

х

ЧМ -3

Щуковський І.С., Кулаковська Г.А.

67.

Парубок Ярослав

2003

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

+

ЧУ -4

Яхнієнко О.В., Сівко С.В.

68.

Пастухов Кірілл

2005

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧМ -2

Яхнієнко О.В., Продан А.С.,

Сівко С.В.

69.

Пономарьов Вадим

2004

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧМ -1

Кушніренко Е.В., Потабенко В.В.

70.

Радкевич Назар

2004

І

 

ДЮСШ «Київ»

х,-

ЧМ -1

Чиканова О.В.

71.

Рихлик Олексій

2003

кмс

 

ДЮСШ «Київ»

х,-

ЧУ -3

Одарченко Ю.В., Чиканов С.О., Чиканова О.В.

72.

Хоменко Михайло

2004

кмс

 

ДЮСШ «Київ»

х

ЧМ -3

Чиканов С.О., Одарченко Ю.В.

73.

Цимбал Андрій

2004

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Регата»

х

ЧМ -1

Бут К.В.

74.

Ціцірський Андрій

2003

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

+

ЧУ -4

Захаров Ю.Ю., Захарова О.А.

75.

Ясиновенко Дмитро

2004

ІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Славутич»

-

ЧМ -3

Сліпченко О.П., Сліпченко Т.М.

 Юнаки

76.

Алексєєнко Нестор

2006

ІІ юн

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧМ -3

Козир К.В., Козир Л.І.

77.

Бочай Назар

2005

ІІІ

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧМ -2

Кушніренко Е.В., Продан К.А.

78.

Бурлачук Андрій

2005

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник», КСЛІ

х

ЧУ -4

Продан К.А., Захаров Ю.Ю., Горовой О.І.

79.

Виговский Марк

2006

І юн

Україна

ДЮСШ «Славутич»

+

ЧМ -1

Блищик М.П., Борецький Є.М.

80.

Грозенко Едуард

2005

ІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Славутич»

-

ЧМ -3

Сліпченко О.П., Сліпченко Т.М.

81.

Дуксенко Олександр

2006

кмс

 

ДЮСШ «Славутич»

+

ЧМ -3

Блищик М.П., Борецький Є.М.

82.

Золотарьов Олексій

2005

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧМ -1

Захаров Ю.Ю., Продан К.А.

83.

Кривошапка Давид

2005

І юн

 

ДЮСШ «Київ»

х,-

ЧМ -3

Чиканов С.О., Руденко Я.А.

84.

Кулеба Євгеній

2005

І юн

 

ДЮСШ «Київ»

-,+

ЧМ -3

Чиканов С.О., Чиканова О.В.

85.

Кулініч Олександр

2005

кмс

 

ДЮСШ «Славутич»

+

ЧМ -3

Блищик М.П., Борецький Є.М.

86.

Литвин Андрій

2005

І юн

 

ДЮСШ «Славутич»

х

ЧМ -3

Кот Ф.Є.

87.

Ліплянський Єгор

2006

ІІ юн

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧМ -3

Козир В.М., Козир Л.І.

88.

Мазепа Ігор

2005

І юн

 

ДЮСШ «Київ»

х

ЧМ -1

Чиканов С.О., Чиканова О.В.

89.

Маковецький Дмитро

2005

кмс

 

ДЮСШ «Київ»

х

ЧУ -1

Чиканов С.О.

90.

Нестеренко Даніїл

2005

І юн

 

ДЮСШ «Славутич»

х

ЧМ -3

Кот Ф.Є.

91.

Сердюков Володимир

2005

кмс

 

ДЮСШ «Славутич»

+

ЧМ -3

Блищик М.П., Борецький Є.М.

92.

Трушин Назар

2005

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Регата»

х

ЧМ -2

Бут К. В.

93.

Тубольцев Ратібор

2005

кмс

 

ДЮСШ «Славутич»

+

ЧМ -3

Блищик М.П., Борецький Є.М.

94.

Чернюх Андрій

2005

ІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Славутич»

-

ЧМ -3

Сліпченко О.П., Сліпченко Т.М.

95.

Чиканов Ілля

2006

І юн

 

ДЮСШ «Київ»

х,-

ЧМ -3

Чиканов С.О., Чиканова О.В.

 Жінки

96.

Бондаренко Анастасія

2000

І

 

ДЮСШ «Київ»

+,-

ЧУ -2

Одарченко Ю.В.. Чиканов С.О.

97.

Верхогляд Дарина

1992

змс

ЗСУ

КМШВСМ

х

ЧУ -1

Довгодько В.І.

98.

Гарбарук Катерина

2002

кмс

ЗСУ

ДЮСШ «Славутич»

-, +

ЧУ -2

Кроль І.А.

99.

Гончар Анастасія

1998

мс

ЗСУ

КМШВСМ

-, +

ЧУ -2

Тимко І.І.

100.

Довгодько Євгенія

1992

змс

ЗСУ

КМШВСМ

х

ЧУ -1

Довгодько В.І.

101.

Довгодько Наталія

1991

змс

ЗСУ

КМШВСМ

х

ЧУ -1

Довгодько В.І.

102.

Желудкова Валентина

2001

кмс

 

ДЮСШ «Славутич»

+

ЧУ -2

Ромашко Н.А., Корольов В.М.

103.

Заволока Юлія

2002

мс

 

КМШВСМ

-

ЧУ -1

Тимко І.І.

104.

Зінов’єва Юлія

2001

кмс

ЗСУ

ДЮСШ «Буревісник», КМШВСМ

-

ЧМ -1

Тимко І.І., Тимко К.І., Васильєв А.І.

105.

Кабакова Дар’я

2001

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

+

ЧУ -2

Бурей М.С.

106.

Коваль Яна

2000

кмс

 

ДЮСШ «Славутич»

х л/в,+

ЧУ -1

Кроль І.А., Вознюк В.С.

107.

Козирацька Дана

2001

кмс

ЗСУ

ДШВСМ

+, -

ЧУ -3

Кукуріка Н.О., Горовой О.І.

108.

Концева Анна

1984

мсмк

 

КМШВСМ

-

ЧУ -3

Тимко І.І.

109.

Кравець Марина

2002

кмс

 

ДЮСШ «Славутич»

+

ЧМ -1

Кроль І.А.

110.

Краток Дарина

2002

І

 

ДЮСШ «Буревісник»

х,-

ЧМ -1

Захаров Ю.Ю., Захарова О.А.

111.

Криницька Анастасія

1999

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

х л\в

ЧУ -1

Козир В.М., Козир Л.І., Козир К.В.

112.

Ликова Анна

2002

кмс

ЗСУ

КМШВСМ

-

ЧМ -2

Тимко І.І., Тимко К.І., Васильєв А.І.

113.

Майстренко Катерина

1999

мс

 

ДЮСШ «Славутич»

+

ЧУ -1

Майстренко А.М.

114.

Мальцева Анна

1995

мс

 

ДШВСМ

+,х

ЧМ-1

Кулаковська Г.А.

115.

Мамонтова Ірина

2002

кмс

 

ДЮСШ «Славутич»

+

ЧУ -2

Кроль І.А.

116.

Моше Діана

2000

І

 

ДЮСШ «Київ»

+,-

ЧУ -2

Чиканов С.О., Чиканова О.В.

117.

Назаренко Єлизавета

2002

І

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧМ -1

Яхнієнко О.В., Сівко С.В.

118.

Новікова Анна

1987

мсмк

 

КМШВСМ

+

ЧУ -1

Тимко І.І., Іванюта О.В.

119.

Очеретяна Яна

2002

кмс

ЗСУ

ДЮСШ «Буревісник», КМШВСМ

+

ЧУ -1

Тимко І.І., Тимко К.І.

120.

Петроченко Катерина

2000

кмс

 

КМШВСМ, ДЮСШ «Славутич»

-, +

ЧУ -2

Тимко І.І., Корольов В.М.

121.

Романеску Ілона

1993

мсмк

Україна

КМШВСМ

-

ЧУ -1

Тимко І.І.

122.

Слівіна Анастасія

2001

кмс

 

ДЮСШ «Київ»

+,-

ЧУ -2

Чиканов С.О., Чиканова О.В.

123.

Смоляр Альона

2001

кмс

 

ДЮСШ «Славутич»

х

ЧМ -1

Кроль І.А.

124.

Тимко Алла

1996

мс

ЗСУ

КМШВСМ

-

ЧУ -1

Тимко І.І., Тимко К.І.

125.

Товстоган Анастасія

2000

мс

ЗСУ

КМШВСМ

х

ЧУ -1

Кукуріка Н.О., Довгодько В.І.

126.

Тор Олександра

2001

кмс

 

ДШВСМ

х л/в

ЧУ -3

Горовой О.І., Кукуріка Н.О.

127.

Устінова Анна

2000

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧУ –3

Бурей М.С., Кулаковська Г.А.

128.

Шпунтова Марина

2001

мс

 

ДЮСШ «Славутич», КМШВСМ

+

ЧУ -2

Корольов В.М., Тимко І.І.

 Юніорки

129.

Бикова Ганна

2003

І

 

ДЮСШ «Славутич»

+

ЧМ -1

Кроль І.А.

130.

Варварин Андріана

2004

мс

 

КСЛІ, ДШВСМ

х

ЧУ -2

Горовой О.І., Кукуріка Н.О.

131.

Єлефтеріаді Вікторія

2004

кмс

 

КСЛІ, ДЮСШ «Славутич»

х

ЧМ -2

Горовой О.І., Кукуріка Н.О., Сліпченко О.П.

132.

Заічек Анна

2004

ІІІ

 

КСЛІ, ДЮСШ «Регата»

х,-

ЧУ -1

Тимко К.І., Бут К.В.

133.

Зарічна Вікторія

2003

кмс

 

КСЛІ, ДШВСМ

х л/в

ЧУ -3

Горовой О.І., Кукуріка Н.О.

134.

Клименчук Олександра

2003

кмс

 

ДШВСМ

х л/в

ЧУ -3

Горовой О.І., Кукуріка Н.О.

135.

Красовська Дарина

2004

І юн

 

ДЮСШ «Славутич»

+

ЧМ -1

Кроль І.А.

136.

Ліберт Анна-Марія

2003

І

 

ДЮСШ «Славутич»

+

ЧМ -1

Кроль І.А.

137.

Маценко Анастасія

2003

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧУ -5

Яхнієнко О.В., Сівко С.В.

138.

Мацієвська Анастасія

2004

І

 

ДЮСШ «Славутич»

+

ЧМ -1

Кроль І.А., Кучеренко  Ю.

139.

Моше Анжеліка

2003

кмс

 

ДЮСШ «Київ»

х,-

ЧУ -4

Чиканов С.О., Чиканова О.В.

140.

Нечипоренко Поліна

2004

мс

 

КСЛІ, ДШВСМ

х

ЧУ -2

Горовой О.І., Кукуріка Н.О.

141.

Пащенко Вікторія

2004

кмс

 

ДЮСШ «Київ»

х,-

ЧМ -1

Чиканов С.О., Чиканова О.В.

142.

Петрищева Юлія

2003

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧУ -1

Кушніренко Е.В., Продан С.К.

143.

Погребна Катерина

2004

І юн

 

ДЮСШ «Славутич»

+

ЧМ -1

Ромашко Н.А.

144.

Прозоровська Яна

2004

кмс

 

КСЛІ, ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧМ -1

Горовой О.І., Кукуріка Н.О.

145.

Прокопченко Анастасія

2003

І

 

ДЮСШ «Буревісник»

-

ЧМ -3

Кирилова Р.С., Блищик М.П.

146.

Савенкова Вікторія

2004

І юн

 

ДЮСШ «Славутич»

-

ЧМ -1

Кроль І.А.

147.

Синько Ольга

2004

кмс

 

КСЛІ, ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧМ -1

Горовой О.І., Кукуріка Н.О.

148.

Слободенюк Анастасія

2003

ІІ

 

ДЮСШ «Буревісник»

-

ЧМ -3

Кирилова Р.С., Блищик М.П.

149.

Устюжаніна Анастасія

2003

кмс

ЗСУ

КМШВСМ

+, -

ЧУ -1

Тимко І.І., Тимко К.І., Васильєв А.І.

150.

Устюжаніна Катерина

2003

кмс

ЗСУ

КМШВСМ

+, -

ЧУ -1

Тимко І.І., Тимко К.І., Васильєв А.І.

151.

Хропот Ольга

2003

кмс

 

ДЮСШ «Славутич»

-, +

ЧУ -3

Кроль І.А.

152.

Черватюк Дарина

2003

кмс

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧМ -2

Яхнієнко О.В., Сівко С.В.

153.

Чередиліна Катерина

2004

ІІ юн

 

ДЮСШ «Славутич»

-, х

ЧМ -3

Сліпченко Т.Н., Сліпченко А.Н.

154.

Шумська Дарія

2003

І

 

ДЮСШ «Київ»

+,-

ЧУ -3

Чиканов С.О., Чиканова О.В.

 Дівчата

155.

Азарьєва Діана

2005

І юн

 

ДЮСШ «Славутич»

+

ЧМ -3

Корольов В.М.

156.

Барладян Тетяна

2005

кмс

 

КСЛІ, ДЮСШ «Буревісник»

х,-

ЧУ -3

Тимко І.І., Тимко К.І., Васильєв А.І.

157.

Білоконенко Анастасія

2006

ІІ юн

ЗСУ

ДЮСШ «Славутич»

-, х

ЧМ -1

Сліпченко Т.Н., Сліпченко А.Н.

158.

Бугай Вікторія

2006

ІІ юн

 

ДЮСШ «Славутич»

-, х

ЧМ -2

Сліпченко Т.Н., Сліпченко А.Н.

159.

Буяло Анна

2005

кмс

 

КСЛІ

-, +

ЧУ -3

Тимко К.І., Корольов В.М.

160.

Васильців Богдана

2005

І

 

КСЛІ, ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧМ -1

Горовой О.І., Кукуріка Н.О.,

Бурей М.С.

161.

Висоцька Анастасія

2006

ІІ юн

 

ДЮСШ «Славутич»

-, х

ЧМ -2

Сліпченко Т.Н., Сліпченко А.Н.

162.

Гладка Ліліана

2006

І юн

 

ДЮСШ «Славутич»

+

ЧМ -1

Ромашко Н.А.

163.

Годлевська Єлизавета

2005

ІІ

 

КСЛІ

х

ЧМ -2

Горовой О.І., Кукуріка Н.О.

164.

Грозенко Карина

2008

ІІ юн

ЗСУ

ДЮСШ «Славутич»

-, х

ЧМ -1

Сліпченко Т.Н., Сліпченко А.Н.

165.

Губатенко Тетяна

2005

ІІІ

 

ДЮСШ «Київ», ТНУ

х,-

ЧМ -1

Чиканов С.О., Чиканова О.В.

166.

Драга Анастасія

2005

кмс

 

ДЮСШ «Київ»

х, -

ЧМ -1

Чиканов С.О., Чиканова О.В.

167.

Дремалович Дар’я

2005

ІІ юн

 

ДЮСШ «Славутич»

-, х

ЧМ -1

Сліпченко Т.Н., Сліпченко А.Н.

168.

Дярий Анна

2006

ІІІ юн

 

ДЮСШ «Славутич»

-, х

ЧМ -2

Сліпченко Т.Н., Сліпченко А.Н.

169.

Іванченко Світлана

2005

ІІ юн

 

ДЮСШ «Славутич»

-, х

ЧМ -2

Сліпченко Т.Н., Сліпченко А.Н.

170.

Ільєнко Євгенія

2006

І юн

 

ДЮСШ «Київ»

х,-

ЧМ -3

Чиканов С.О., Чиканова О.В.

171.

Казанкова Наталія

2006

ІІ юн

 

ДЮСШ «Славутич»

-, х

ЧМ -2

Сліпченко Т.Н., Сліпченко А.Н.

172.

Коношенко Яна

2005

І юн

 

КСЛІ

+,-

ЧМ -3

Тимко К.І.,Васільєв А.І.

173.

Кужавська Дарья

2006

ІІІ юн

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧМ -2

Захаров Ю.Ю.

174.

Кузьменко Таміла

2006

І юн

 

ДЮСШ «Славутич»

+

ЧМ -1

Кроль І.А.

175.

Литвин Софія

2005

ІІІ

 

ДЮСШ «Київ»

х,-

ЧМ -1

Чиканов С.О., Чиканова О.В.

176.

Мальвіна Олександра

2006

ІІ юн

ЗСУ

ДЮСШ «Славутич»

-, х

ЧМ -2

Сліпченко Т.Н., Сліпченко А.Н.

177.

Малько Надія

2006

І юн

 

КСЛІ, ДЮСШ «Буревісник»

х,-

ЧМ -2

Горовой О.І., Кукуріка Н.О.

178.

Мелихіна Марія

2006

ІІ юн

 

ДЮСШ «Славутич»

-, х

ЧМ -2

Сліпченко Т.Н., Сліпченко А.Н.

179.

Мигашко Катерина

2007

І юн

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧМ -1

Бурей М.С.

180.

Мілевська Анастасія

2005

ІІ

 

КСЛІ

х

ЧМ -2

Горовой О.І., Кукуріка Н.О.

181.

Остапенко Катерина

2006

ІІ юн

 

ДЮСШ «Славутич»

-, х

ЧМ -2

Сліпченко Т.Н., Сліпченко А.Н.

182.

Плотнікова Олександра

2007

ІІ юн

ЗСУ

ДЮСШ «Славутич»

-, х

ЧМ -2

Сліпченко Т.Н., Сліпченко А.Н.

183.

Полякова Єлизавета

2005

І

 

КСЛІ, ДЮСШ «Буревісник»

-,+

ЧУ -3

Тимко К.І.,Васільєв А.І.

184.

Проскуріна Лідія

2008

І юн

 

КСЛІ, ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧМ -1

Горовой О.І., Кукуріка Н.О.

185.

Саакян Надія

2005

І

Україна

ДЮСШ «Славутич», ОКІП

+, -

ЧМ -1

Борецький Є.М., Блищик М.П.

186.

Савченко Марія

2006

І юн

 

ДЮСШ «Київ»

х,-

ЧМ -3

Чиканов С.О., Чиканова О.В.

187.

Самойленко Єва

2005

ІІ юн

ЗСУ

ДЮСШ «Славутич»

-, х

ЧМ -2

Сліпченко Т.Н., Сліпченко А.Н.

188.

Слободян Марія

2005

ІІ

 

КСЛІ, ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧМ -1

Горовой О.І., Кукуріка Н.О.

189.

Сударенкова Любов

2007

І юн

 

ДЮСШ «Київ»

х,-

ЧМ -3

Чиканов С.О., Чиканова О.В.

190.

Титова Ольга

2006

ІІ юн

ЗСУ

ДЮСШ «Славутич»

-, х

ЧМ -1

Сліпченко Т.Н., Сліпченко А.Н.

191.

Тичиніна Світлана

2005

І юн

ЗСУ

КСЛІ, ДЮСШ «Буревісник»

+, -

ЧМ -2

Бурей М.С.

192.

Шевченко Софія

2005

І

Україна

ДЮСШ «Славутич», ОКІП

-,+

ЧМ -1

Блищик М.П., Борецький Є.М.

193.

Яцуляк Ірина

2006

ІІІ

 

ДЮСШ «Буревісник»

х

ЧМ -1

Бурей М.С.

 

 

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00