Головна  →  СПОРТ  →  ЗБІРНА КОМАНДА МІСТА КИЄВА  →  ОЛІМПІЙСЬКІ  →  Веслування на байдарках і каное

зп

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік

народ.

Роз

ряд

ФСТ та

відомств

Спортивна

школа

Вид

програми

Результ.

2020 р.

Прізвище, ініціали

тренера

 Чоловіки 

1.

Антонюк Марко

2002

кмс

Освіта

КПДЮ

каное

ЧМ –3

Чулаєвський Ю.М.

2.

Бугаєнко Валерій

2002

мс

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -2

Ярмоленко О.В., Сімановський А.Б.

3.

Вітковський Станіслав

2000

мс

 

ДШВСМ

байдарка

ЧМ -1

Трепетьон С.А., Данілков В.В.

4.

Гірник Вільям

2002

кмс

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ –3

Ярмоленко О.В., Клібайс В.А.

5.

Малашкін Олег

1998

мс

Спартак

ДЮСШ № 1

байдарка

ЧМ –3

Ярмоленко О.В.

6.

Мацаєнко Антон

2002

кмс

Освіта

КСЛІ, ДЮСШ -7

каное

ЧМ - 1

Мацаєнко М.М.

7.

Мисник Дмитро

1995

мс

Освіта

КПДЮ

каное

ЧМ -1

Завілінський О.С.

8.

Поліщук Володимир

1999

мс

Спартак

ДЮСШ № 1

байдарка

ЧМ –3

Ярмоленко О.В.

9.

Редько Максим

2000

мс

 

ДШВСМ, СДЮСШОР «Локомотив»

байдарка

ЧМ –1

Баклан Є. Л., Трепетьон С.А.

10.

Смиковський Лев

2001

кмс

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ –3

Ярмоленко О.В., Косотуров Є.В.

11.

Українець Роман

2002

кмс

Спартак

ДЮСШ «Київ»

каное

ЧМ- 3

Сімановський А.Б.

12.

Фесик Дмитро

2002

І

Освіта

ДЮСШ № 1

байдарка

ЧУ -3

Мусевич В.В., Ярмоленко О.В.

13.

Ханчевський Ярослав

1998

кмс

Спартак

ДЮСШ №1

каное

ЧМ –3

Ярмоленко О.В., Ханчевський Ю.

14.

Чухлеб Ілля

2002

мс

 

СДЮСШОР «Локомотив»

байдарка

ЧМ- 3

Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л.

15.

Щербина Павло

2001

кмс

 

СДЮСШОР «Локомотив»

байдарка

ЧМ -2

Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л.

16.

Ярмоленко Максим

1991

мс

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ –3

Ярмоленко О.В.

 Юніори

17.

Андрущенко Кирило

2003

кмс

Освіта

КСЛІ, КПДЮ

каное

ЧМ -2

Мусевич В.В.

18.

Лещенко Донат

2004

І

ЗСУ

ДЮСШ «Регата»

байдарка

ЧМ -3

Бортеньова Н.А.

19.

Ліпейко Віталій

2004

І

Освіта

КСЛІ

каное

ЧМ -3

Мусевич В.В.

20.

Гумоницький Іван

2004

кмс

Спартак

КСЛІ, ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -2

Ярмоленко О.В., Клібайс В.А.

21.

Гірченко Владислав

2003

І

Освіта

КСЛІ

каное

ЧМ -3

Мацаєнко М.М.

22.

Гладченко Валерій

2003

кмс

 

СДЮСШОР «Локомотив»

байдарка

ЧМ –1

Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л.

23.

Гончаренко Андрій

2003

кмс

Освіта

КСЛІ

каное

ЧМ- 3

Мусевич В.В.

24.

Грицаєнко Павло

2004

І

ЗСУ

ДЮСШ «Регата»

байдарка

ЧМ -3

Бортеньова Н.А., Баклан Є.Л..

25.

Смиковський Ілля

2003

І

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -2

Косотуров Є.В., Ярмоленко О.В.

26.

Стародубцев Валерій

2003

кмс

 

СДЮСШОР «Локомотив»

байдарка

ЧМ -1

Баклан Є. Л.

27.

Бугаєнко Микита

2003

І

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -3

Ярмоленко О.В., Косотуров Є.В.

28.

Шаповалов Юрій

2003

кмс

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -3

Косотуров Є.В.

29.

Даховнік Кирило

2004

І

Освіта

КПДЮ

каное

ЧМ -2

Завілінський О.С.

30.

Замирайло Федір

2004

І

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -2

Косотуров Є.В., Ярмоленко О.В.

31.

Лисогуб Ростислав

2004

І юн

Освіта

ДЮСШ № 7

каное

ЧМ -2

Очеретяний І.І.

32.

Руденко Олександр

2004

кмс

Освіта

КСЛІ, ДЮСШ № 7

каное

ЧМ -2

Фандіков С.П., Мацаєнко М.М.

33.

Сіроштан Дмитро

2004

кмс

Освіта

КСЛІ

байдарка

ЧМ– 1

Клібайс В.А.

34.

Сіроштан Михайло

2004

кмс

Освіта

КСЛІ

байдарка

ЧМ– 1

Клібайс В.А.

 Юнаки

35.

Баклан Ілля

2007

І юн

Освіта

ДЮСШ -7

байдарка

ЧМ- 3

Карнаухов Г.В.

36.

Баклан Матвій

2005

кмс

 

СДЮСШОР «Локомотив»

байдарка

ЧМ -3

Баклан Є. Л.

37.

Балютіс Іван

2008

ІІ юн

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -3

Ярмоленко О.В., Косотуров Є.В.

38.

Барилюк Артем

2007

І юн

Спартак

ДЮСШ № 1

байдарка

ЧМ -3

Максьом В.Г.

39.

Барташов Ілля

2007

І юн

Освіта

КПДЮ

каное

ЧМ -1

Завілінський О.С.

40.

Бережний Михайло

2006

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ -7

байдарка

ЧМ- 3

 Мацаєнко М.М., Карнаухов Г.В.

41.

Білоус Віталій

2005

І

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ-2

Ярмоленко О.В., Карнаухов Г.В.

42.

Бойко Захар

2007

І юн

Спартак

ДЮСШ № 1

байдарка

ЧМ -3

Максьом В.Г.

43.

Войтко Сергій

2006

ІІ

Освіта

КСЛІ, ДЮСШ № 7

каное

ЧМ -3

Фандіков С.П., Мацаєнко М.М.

44.

Вялов Ілля

2007

І юн

Освіта

ДЮСШ -7

байдарка

ЧМ- 3

Карнаухов Г.В.

45.

Гаврилюк Михайло

2008

ІІ юн

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -3

Ярмоленко О.В., Косотуров Є.В.

46.

Голод Петро

2007

І юн

Освіта

ДЮСШ -7

байдарка

ЧМ- 3

Карнаухов Г.В.

47.

Гороховський Олександр

2005

І

Освіта

ДЮСШ № 7

байдарка

ЧМ -2

Очеретяний І.І.

48.

Граб Олексій

2006

І юн

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -3

Ярмоленко О.В.

49.

Грудина Максим

2005

І юн

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ-2

Сімановський А.Б., Ярмоленко О.В.

50.

Давиденко Георгій

2007

ІІ юн

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -3

Максьом В.Г.

51.

Коверда Іван

2006

І

 

СДЮСШОР «Локомотив»

байдарка

ЧМ -3

Топіха Л.Ф., Топіха В.Л.

52.

Козориз Іван

2007

ІІІ

Освіта

ДЮСШ № 7

байдарка

ЧМ -3

Очеретяний І.І.

53.

Колібаба Ілля

2007

ІІ юн

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -3

Максьом В.Г.

54.

Левчук Валерій

2005

І юн

Освіта

ДЮСШ № 7

байдарка

ЧМ -2

Очеретяний І.І.

55.

Леута Михайло

2007

ІІ

Освіта

КПДЮ

каное

ЧМ -3

Завілінський О.С.

56.

Лищук Єгор

2005

кмс

 

СДЮСШОР «Локомотив»

байдарка

ЧМ -1

Топіха Л.Ф., Топіха В.Л.

57.

Лісовий Олександр

2005

І

 

СДЮСШОР «Локомотив»

байдарка

ЧМ -3

Баклан Є.Л.

58.

Лукіянчук Роман

2007

І юн

Освіта

ДЮСШ № 7

байдарка

ЧМ -1

Мацаєнко М.М.

59.

Максименко Володимир

2007

ІІ юн

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -3

Максьом В.Г.

60.

Матвієнко Віталій

2005

ІІ

ЗСУ

КСЛІ

байдарка

ЧМ -3

Клібайс В.А.

61.

Мацько Богдан

2007

ІІ юн

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -3

Косотуров Є.В.

62.

Мацько Микита

2005

І юн

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧУ- 2

Ярмоленко О.В., Сімановський А.Б.

63.

Митофанов Єгор

2006

ІІ юн

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -2

Максьом В.Г.

64.

Михайленко Дмитро

2005

І

ЗСУ

ДЮСШ «Регата»

байдарка

ЧМ -3

Данілков В.В., Волкова С.О.

65.

Михайловський Артем

2005

І

Освіта

КСЛІ

каное

ЧМ -1

Мусевич В.В.

66.

Натальчук Назар

2006

кмс

 

СДЮСШОР «Локомотив»

байдарка

ЧМ -3

Баклан Є. Л.

67.

Палюх Тихон

2006

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ № 7

байдарка

ЧМ -3

Очеретяний І.І..

68.

Пилипчук Микита

2007

І

ЗСУ

ДЮСШ «Регата»

байдарка

ЧМ -3

Баклан Є. Л.

69.

Попелюк Лука

2007

ІІ

Освіта

ДЮСШ № 7

байдарка

ЧМ -2

Очеретяний І.І..

70.

Рутта Владислав

2007

І юн

Спартак

ДЮСШ № 1

байдарка

ЧМ -3

Максьом В.Г.

71.

Сидоренко Іван

2006

ІІ

Освіта

КСЛІ, ДЮСШ № 7

каное

ЧМ -3

Фандіков С.П., Мацаєнко М.М.

72.

Скаленко Данило

2005

кмс

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -2

Ярмоленко О.В., Сімановський А.Б.

73.

Степанов Ілля

2006

ІІ

Освіта

КПДЮ

каное

ЧМ -3

Завілінський О.С.

74.

Танащук Антон

2005

І юн

Освіта

ДЮСШ № 7

байдарка

ЧМ -2

Очеретяний І.І..

75.

Тарасенко Самуіл

2006

ІІ

Освіта

КПДЮ

каное

ЧМ -2

Завілінський О.С., Тарасенко В.

76.

Фролов Нікіта

2006

ІІ юн

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -2

Максьом В.Г.

77.

Херсонець Андрій

2007

ІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Регата»

байдарка

ЧМ– 2

Бортеньова Н.А.

78.

Хлистов Денис

2005

І

ЗСУ

КСЛІ, ДЮСШ «Регата»

каное

ЧМ -3

Данілков В.В., Волкова С.О.,

Мусевич В.В.

 Жінки   

79.

Воскресенська Аліна

2001

мс

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ– 1

Ярмоленко О.В., Сімановський А.Б.

80.

Зварич Дарія

2002

мс

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -3

Ярмоленко О.В.

81.

Ісаєва Віра

2002

мс

 

СДЮСШОР «Локомотив»

байдарка

ЧМ -3

Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л.

82.

Ісаєва Надія

2002

мс

 

СДЮСШОР «Локомотив»

байдарка

ЧМ –1

Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л.

83.

Ключка Анна

2002

мс

Спартак

ДЮСШ № 1

байдарка

ЧМ -3

Ярмоленко О.В.

84.

Павлова Анастасія

2002

мс

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -3

Скляренко В.М., Ярмоленко О.В.

85.

Риморова Іванна

2002

кмс

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -3

Ярмоленко О.В., Сімановський А.Б.

 Юніорки   

86.

Байдачна Анастасія

2003

кмс

ЗСУ

ДЮСШ «Регата»,ДШВСМ

байдарка

ЧМ -2

Бортеньова Н.А., Трепетьон С.А.

87.

Вільчинська Ксенія

2004

І

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -3

Косотуров Є.В.

88.

Горбатенко Євгенія

2004

кмс

Освіта

КСЛІ

байдарка

ЧМ -3

Мусевич В.В.

89.

Калініченко Вікторія

2004

І

Освіта

КСЛІ, ДЮСШ № 7

каное

ЧМ -2

Мацаєнко М.М.

90.

Карпенко Марія

2004

І

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -3

Косотуров Є.В., Сидоренко М.І.

91.

Костинська Карина

2003

мс

Освіта

КСЛІ, ДЮСШ № 7

байдарка

ЧМ -1

Фандіков С.П., Мацаєнко М.М.

92.

Мельник Каріна

2004

кмс

ЗСУ

КСЛІ, ДЮСШ «Регата»

байдарка

ЧМ -2

Мацаєнко М.М., Бортеньова Н.А.

93.

Мостовенко Анастасія

2003

мс

ЗСУ

ДЮСШ «Регата», ДШВСМ

байдарка

ЧМ -1

Трепетьон С.А.

94.

Попелюк-Кадейкіна Іванна

2004

кмс

Освіта

КСЛІ, ДЮСШ № 7

байдарка

ЧМ -2

Мацаєнко М.М.

95.

Романчук Ксенія

2004

кмс

Освіта

КСЛІ

каное

ЧМ-1

Мусевич В.В.

96.

Савлук Світлана

2003

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Регата»

байдарка

ЧМ -3

Данілков В.В., Волкова С.О.

97.

Сім Ксенія

2004

кмс

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ-3

Ярмоленко О.В., Баканічев О. В.

98.

Сталінова Сніжана

2004

кмс

Освіта

КСЛІ

байдарка

ЧМ -2

Мусевич В.В.

99.

Токар Тетяна

2003

кмс

Освіта

КСЛІ

байдарка

ЧМ -3

Мусевич В.В.

100.

Царенко Поліна

2003

мс

Освіта

КСЛІ, ДЮСШ № 7

байдарка

ЧМ -3

Мацаєнко М.М.

 Дівчата

101.

Баканичева Марія

2006

І

 

СДЮСШОР «Локомотив»

байдарка

ЧУ -4

Баканичев О.В.

102.

Білошапка Катерина

2006

І

ЗСУ

ДЮСШ «Регата»

каное

ЧМ -2

Данілков В.В., Волкова С.О.

103.

Дорош Оксана

2008

ІІ

 

СДЮСШОР «Локомотив»

байдарка

ЧМ -3

Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л.

104.

Дьогтярова Анастасія

2005

ІІІ

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -3

Сімановський А.Б.

105.

Забродська Марина

2005

І

ЗСУ

ДЮСШ «Регата»

байдарка

ЧМ -2

Бортеньова Н.А.

106.

Зварич Влада

2006

І

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -2

Ярмоленко М.А., Фесина С.О.

107.

Зварич Поліна

2006

ІІ

Спартак

КСЛІ, КПДЮ

байдарка

ЧМ -2

Мусевич В.В.

108.

Каяш Яемин

2005

І

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -2

Ярмоленко М.А., Фесина С.О.

109.

Кияниця Софія

2006

кмс

 

СДЮСШОР «Локомотив»

байдарка

ЧМ -2

Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л.

110.

Клименко Вікторія

2006

ІІ

ЗСУ

КСЛІ, ДЮСШ «Регата»

каное

ЧМ -3

Клібайс В.А., Данілков В.В.

111.

Коваленко Софія

2006

кмс

 

СДЮСШОР «Локомотив»

байдарка

ЧМ -3

Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л.

112.

Кривошей Анастасія

2005

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Регата»

байдарка

ЧМ -2

Голуб В.Є.

113.

Латонова Крістіна

2005

ІІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Регата»

байдарка

ЧМ -2

Волкова С.О.

114.

Лекішвілі Софія

2008

ІІ

 

СДЮСШОР «Локомотив»

байдарка

ЧМ -3

Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л.

115.

Лопарева-Бєлєнєц Ярослава

2005

І

Освіта

ДЮСШ № 7

байдарка

ЧМ -2

Очеретяний І.І.

116.

Малашкіна Марія

2005

ІІІ

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -3

Сімановський А.Б.

117.

Олейник Анна

2005

ІІІ

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -3

Сімановський А.Б.

118.

Пасічник Анастасія

2005

І

Освіта

КСЛІ

каное

ЧМ-3

Мусевич В.В.

119.

Поліщук Анастасія

2005

І

Спартак

ДЮСШ «Київ»

байдарка

ЧМ -3

Ярмоленко М.А., Фесина С.О.

120.

Присяжнюк Надія

2005

ІІ

Освіта

КСЛІ, ДЮСШ № 7

каное

ЧМ -2

Мацаєнко М.М.

121.

Радченко Олександра

2007

І

ЗСУ

ДЮСШ «Регата»

байдарка

ЧМ -2

Бортеньова Н.А.

122.

Сірченко Мілана

2005

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Регата»

байдарка

ЧМ -3

Бортеньова Н.А.

123.

Туз Анна-Марія

2008

ІІІ

 

СДЮСШОР «Локомотив»

байдарка

ЧМ -3

Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л.

 

 

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00