Головна  →  СПОРТ  →  ЗБІРНА КОМАНДА МІСТА КИЄВА  →  ОЛІМПІЙСЬКІ  →  Вітрильний спорт

зп

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік

народ-ження

Роз-

ряд

ДСТ та

відомства

Спортивна

школа, СК

Вид

програми

Результат 2020 року

Прізвище, ініціали

тренера

     Чоловіки

1.

Баранник Владислав

1995

мс

 

КМШВСМ

470

ЧУ 3

Кисельов В.А.

2.

Васильєв Федір

2005

І

Україна

СДЮСШОР

Лазер

ЧМ 2

Ромашов Р.В.

3.

Гавриш Тарас

1974

мс

Спартак

ЦШВСМ

Фінн

ЧУ 1

Чес М.М., Яменко В.М

4.

Карабан Артем

2001

кмс

Спартак

ЦШВСМ

Лазер

ЧМ 3

Яменко В.М., Яменко О.В.

5.

Кірюхін Богдан

2000

кмс

Україна

СДЮСШОР

Лазер-R

ЧМ 1

Ромашов Р.В.

6.

Рибальченко Олег

1995

мс

Україна

СДЮСШОР

Лазер

ЧМ 1

Ромашов Р.В.

7.

Швець Борис

1991

мс

ЗСУ

КМШВСМ

470

ЧУ 1

Яменко В.М., Кисельов В.А.

    Юніори

8.

Артюх Назар

2005

кмс

Україна

СДЮСШОР

Лазер Р

ЧУ 2

Ромашов Р.В.

9.

Білогородський Михайло

2001

кмс

Україна

СДЮСШОР

470

 ЧУ 4

Добровольський О.В.

10.

Даценко Максим

2006

кмс

Україна

СДЮСШОР

470

ЧУ 1

Даценко Т.Г., Балабуха О.С.

11.

Драчевський Андрій

2005

І

Україна

СДЮСШОР

Лазер Р

ЧУ 5

Ромашов Р.В.

12.

Котлярський Богдан

2003

І

Україна

СДЮСШОР

470

ЧУ 2

Добровольський О.В.

13.

Мухопад Святослав

2004

І

Україна

СДЮСШОР

470

ЧУ 3

Даценко Т.Г.

14.

Тістечок Андрій

2005

І

Спартак

ЦШВСМ

Ультра

ЧМ 2

Яменко В.М., Яменко О.В.

15.

Хребтов Олександр

2004

кмс

Україна

СДЮСШОР

470

ЧМ 1

Даценко Т.Г.

     Юнаки

16.

Беспалий Олександр

2007

ІІ

Україна

СДЮСШОР

Оптиміст

ЧУ 2

Мацуєва Ю.І.

 

17.

Бірюков Єгор

2009

ІІ

Україна

СДЮСШОР

Оптиміст

ЧУ 6

Мацуєва Ю.І.

18.

Болсуновський Олександр

  2009

      І

Україна

СДЮСШОР

Оптиміст

ЧУ 2

Мацуєва Ю.І.

19.

Верес Дмитро

2010

ІІ

Україна

СДЮСШОР

Кадет

ЧМ 5

Даценко Т.Г.

20.

Грібов Іван

2009

І

Україна

СДЮСШОР

Оптиміст

ЧУ 1

Даценко Т.Г.

21.

Грібов Петро

2011

ІІ

Україна

СДЮСШОР

Кадет

ЧУ 2

Даценко Т.Г.

22.

Гутієв Давід

2010

ІІ

Спартак

ЦДЮСШ

Оптиміст

ЧУ 1

Ятлук І.Б.

23.

Марініч Сергій

2008

І

 

КПДЮ

Оптиміст

ЧМ 3

Кисельов В.А.

24.

Мірошніченко Влад

2010

I

Спартак

ЦДЮСШ

Оптиміст

ЧУ 3

Яменко В.М., Яменко О.В

25.

Нероба Микита

2007

І

Україна

СДЮСШОР

Лазер 4.7

ЧМ 2

Ромашов Р.В.

26.

Пилипчій Іван

2006

кмс

Україна

СДЮСШОР

Оптиміст

ЧУ 5

Даценко Т.Г.

27.

Савченко Микита

2012

ІІ юн

Україна

СДЮСШОР

Кадет

ЧК 2

Даценко Т.Г.

28.

Хащина Семен

2007

І

Україна

СДЮСШОР

Оптиміст

ЧУ 4

Ромашов Р.В.

29.

Чехановський Вадим

2008

І

Україна

СДЮСШОР

Кадет

ЧУ 5

Даценко Т.Г., Балабуха О.С

     Жінки

30.

Виноградова Єлизавета

2001

мс

 

КМШВСМ

Лазер Р

ЧУ 1

Кисельов В.А.

31.

Гафенко Анастасія

1988

мс

Спартак

ЦШВСМ

Лазер-R

ЧУ 2

Чес М.М., Яменко В.М.

32.

Дейнега Вероніка

2000

кмс

Спартак

ЦШВСМ

Лазер Р

ЧМ 3

Яменко В.М.

33.

Кисельова Анна

1993

мс

ЗСУ

КМШВСМ

470

ЧУ 3

Кисельов В.А.

34.

Кошова Ангеліна

1996

кмс

Спартак

ЦШВСМ

470

ЧУ 1

Яменко В.М.

35.

Потоцька Анастасія

2000

кмс

Україна

СДЮСШОР

470

ЧУ 1

Ромашов Р.В.

    Юніорки

36.

Безугла Кіра

2004

І

Спартак

ЦДЮСШ

Лазер Р

ЧУ 2

Яменко В.М.

37.

Макарчук Олександра

2004

І

Україна

СДЮСШОР

470

ЧМ 1

Добровольський О.В.

38.

Мірошніченко Богдана

2006

І

Спартак

ЦДЮСШ

Лазер Р

ЧУ 6

Яменко В.М.

39.

Омельченко Ксенія

2004

кмс

Україна

СДЮСШОР

470

ЧУ 1

Балабуха О.С

40.

Подволоцька Анна

2005

ІІ

Україна

СДЮСШОР

470

ЧУЮ 3

Даценко Т.Г., Балабуха О.С.

41.

Юдіна Уляна

2004

І

Спартак

ЦШВСМ

Лазер Р

ЧУЮ 3

Яменко В.М.

         Дівчата

42.

Бондар Віра

2012

ІІ

Україна

СДЮСШОР

Кадет

ЧУ 2

Даценко Т.Г.

43.

Бондар Марія

2006

І

Україна

СДЮСШОР

Лазер 4,7

ЧУ 3

Ромашов Р.В.

44.

Верес Катерина

2012

ІІ юн

Україна

СДЮСШОР

Кадет

ЧМ 3

Даценко Т.Г.

45.

Красногурська Єлизавета

2008

      І

 

КПДЮ

Оптиміст

ЧУ 3

Кисельов В.А.

46.

Кульбашна Марія

2006

ІІ

Україна

СДЮСШОР

Кадет

ЧУ 2

Даценко Т.Г.

47.

Леончук Марія

  2005

      І

  Україна

СДЮСШОР

Оптиміст

ЧУ 2

Ромашов Р.В.

48.

Лубянська Ольга

2010

І

  Україна

СДЮСШОР

Оптиміст

ЧУ 3

Даценко Т.Г.

49.

Ніконова Ірина

2007

І

Україна

СДЮСШОР

Лазер-Р

ЧУ 4

Ромашов Р.В.

50.

Пострелко Уляна

2008

І

Україна

СДЮСШОР

Оптиміст

ЧУ 4

Даценко Т.Г., Балабуха О.С.

51.

Сербіна Єва

2004

кмс

Спартак

ЦШВСМ

Лазер 4,7

ЧУ 4

Яменко В.М.

52.

Харченко Дар’я

2009

І

  Україна

СДЮСШОР

Оптиміст

ЧУ 3

Мацуєва Ю.І.

 

 

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00