з/п

Прізвище , ім`я спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомст.

Спортивна

школа

 Вид програми

Результат

2020 року

Прізвище , ініціали

тренера

         Юніори

1.

Бакалінський Іван

2004

І юн.

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-6

Лісун В.С.

2.

Баклин Владислав

2005

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І.

3.

Боровик Ян

2005

ІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І.

4.

Бондаренко Іван

2006

ІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І.

5.

Блохін Данієль

2006

ІІІ

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-6

Болгара А. Л.

6.

Бурдейний Олександр

2006

ІІІ

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-6

Болгара А. Л.

7.

Возний Назар

2003

І

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-6

Войтович О.М., Войтович О.М.

8.

Волков Артем

2006

ІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І.

9.

Василенко Макар

2006

ІІІ

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-6

Болгара А. Л.

10.

Гарбуз Максим

2005

ІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І.

11.

Гижа Владислав

2003

ІІ

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-4

Войтович О.М., Войтович О.М.

12.

Груздєв Олександр

2003

І

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-6

Лісун В.С.

13.

Десятов Дмитро

2004

І

Динамо

КДЮСШ

 

ЧМ-3

Лісун В.С.

14.

Денисенко Микита

2004

ІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І.

15.

Дмитрієв Ілля

2006

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І.

16.

Євтушок Олександр

2003

І

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-6

Лісун В.С.

17.

Єленін Гліб

2005

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І., Качалов О.Ю.

18.

Загороднюк Олександр

2003

І

Динамо

КДЮСШ

 

ЧМ-1

Болгара А. Л.

19.

Задорожній Кантимір

2003

І

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-6

Войтович О.М., Войтович О.М.

20.

Карпенко Максим

2005

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-9

Висотін В.І., Качалов О.Ю.

21.

Касацький Андрій

2002

І

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-6

Войтович О.М.

22.

Коваленко Данило

2002

І

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-6

Войтович О.М.

23.

Колосюк Іван

2003

І

Динамо

КДЮСШ

 

ЧМ-1

Болгара А. Л.

24.

Костянтинов Михайло

2004

ІІ

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-4

Болгара А. Л.

25.

Конончук Андрій

2004

ІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І., Качалов О.Ю.

26.

Красноголовець Сергій

2006

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І.

27.

Кучеренко Єгор

2003

І

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-6

Лісун В.С.

28.

Кузін Пилип

2005

ІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І.

29.

Кузьменко Дмитро

2006

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І.

30.

Лагур Михайло

2006

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І.

31.

Мелюк Павло

2003

І

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-6

Войтович О.М., Войтович О.М.

32.

Петренко Єгор

2006

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І.

33.

Полунін Антон

2003

І

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-6

Войтович О.М., Войтович О.М.

34.

Скиба Владислав

2006

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І.

35.

Стороженко Гліб

2006

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І.

36.

Стороженко Георгій

2006

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-1

Висотін В.І.

37.

Слюнько Ігор

2006

І юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І., Качалов О.Ю.

38.

Титов Олександр

2004

ІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І., Качалов О.Ю.

39.

Чеповський Дмитро

2005

ІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І.

40.

Ченцов Андрій

2005

ІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І.

41.

Чуприна Артем

2006

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І., Качалов О.Ю.

42.

Цьома Костянтин

2002

І

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-6

Войтович О.М., Войтович О.М.

43.

Ямполець Іван

2005

ІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І.

         Юнаки

44.

Антонюк Федір

2007

ІІ юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І., Качалов О.Ю.

45.

Баклин Вячеслав

2008

ІІ юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І., Качалов О.Ю.

46.

Бомбола Пилип

2007

ІІІ юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І., Качалов О.Ю.

47.

Василенко Артем

2007

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Качалов О.Ю.

48.

Веселовскій Назар

2007

ІІІ юн

Динамо

КДЮСШ

 

ЧМ-4

Болгара А. Л.

49.

Габода Крістіан

2007

І юн

Динамо

КДЮСШ

 

ЧМ-3

Лісун В.С.

50.

Гулак Єгор

2008

І юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-1

Качалов О.Ю.

51.

Гюрджян Марк

 

 

 

 

 

 

 

52.

Дмитрієв Кирило

2008

ІІ юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І., Качалов О.Ю.

53.

Жованик Богдан

2007

ІІІ юн

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-4

Болгара А. Л.

54.

Єленін Лук’ян

2008

І юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-1

Висотін В.І., Качалов О.Ю.

55.

Іванов Іван

2008

ІІ юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І., Качалов О.Ю.

56.

Іжевський Олексій

2008

ІІ юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І., Качалов О.Ю.

57.

Іщенко Олександр

2009

ІІ юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-1

Висотін В.І.

58.

Касацький Денис

2007

І юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І., Качалов О.Ю.

59.

Калугін Герман

2010

ІІІ юн

Динамо

КДЮСШ

 

ЧМ-4

Болгара А. Л.

60.

Крутоус Віталій

2008

ІІ юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І., Качалов О.Ю.

61.

Крутоус Володимир

2008

ІІ юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І., Качалов О.Ю.

62.

Лотоцький Павло

2008

ІІІ юн

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-4

Болгара А. Л.

63.

Ленський Олексій

2009

І юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-1

Качалов О.Ю.

64.

Москоленко Іван

2008

І юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-1

Качалов О.Ю.

65.

Новороцький Дмитро

2007

І юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-1

Качалов О.Ю.

66.

Онофрійчук Денис

2009

І юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-1

Качалов О.Ю.

67.

Павлов Едуард

2009

ІІІ юн

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-4

Болгара А. Л.

68.

Родіменко Богдан

2010

ІІІ юн

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-4

Болгара А. Л.

69.

Сапон Петро

2009

І юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І.

70.

Саржевський Ілля

2007

І юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І., Качалов О.Ю.

71.

Саржевський Артемій

2007

І юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І., Качалов О.Ю.

72.

Сідоренко Антон

2008

ІІІ юн

Динамо

КДЮСШ

 

ЧМ-3

Болгара А. Л.

73.

Сідоренко Даніл

2008

ІІІ юн

Динамо

КДЮСШ

 

ЧМ-3

Болгара А. Л.

74.

Стоіков Андрій

2008

ІІІ юн

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-4

Болгара А. Л.

75.

Скрипка Ілля

2007

ІІ юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І., Качалов О.Ю.

76.

Тіщенко Єгор

2007

ІІІ юн

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-4

Болгара А. Л.

77.

Терещенко Станіслав

2008

І юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-1

Качалов О.Ю.

78.

Хоменко Олексій

2009

ІІІ юн

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-4

Болгара А. Л.

79.

Чалій Єгор

2008

ІІІ юн

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-4

Болгара А. Л.

80.

Чуприна Максим

2008

ІІІ юн

Динамо

КДЮСШ

 

ЧУ-4

Болгара А. Л.

81.

Ященко Максим

2007

І юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-2

Висотін В.І., Качалов О.Ю.

         Жінки

82.

Андрєєва Марія

1996

мс

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-2

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

83.

Булах Анфіса

1998

мс

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-2

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

84.

Волошинова Кіра

2003

кмс

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-2

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

85.

Гресь Анастасія

1996

мс

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-2

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

86.

Дворжецька Марія

1998

мс

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-2

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

87.

Заяць Богдана

2002

мс

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-2

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

88.

Іванченко Анастасія

2001

мс

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-2

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

89.

Мазур Софія

2003

кмс

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-2

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

90.

Махновець Євгенія

2003

кмс

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-2

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

91.

Мельничук Анастасія

1996

мс

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-2

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

92.

Тараненко Олександра

2002

мс

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-2

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

93.

Телипко Діна

1997

мс

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-2

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

         Юніорки

94.

Бєлінська Олександра

2004

І

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-1

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

95.

Булат Діана

2006

І

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-1

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

96.

Голоденко Єлизавета

2004

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-3

Мельничук Н.А.

97.

Ковган Діана

2004

кмс

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-2

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

98.

Колесник Ксенія

2003

кмс

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-2

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

99.

Ленська Анастасія

2004

І

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-1

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

100.

Нагієва Поліна

2004

І

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-1

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

101.

Фролова Анастасія

2004

кмс

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-2

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

102.

Хоменко Катерина

2004

кмс

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-2

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

          Дівчата

103.

Білецька Ірина

2006

І

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-3

Мельничук Н.А.

104.

Веремієнко Анастасія

2007

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-3

Мельничук Н.А.

105.

Закаблук Валентина

2006

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-3

Мельничук Н.А.

106.

Забродська Олена

2008

ІІ юн

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-3

Мельничук Н.А.

107.

Козлова Дар’я

2006

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-1

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

108.

Науменко Катерина

2005

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-1

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

109.

Нікітенко Софія

2006

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-3

Мельничук Н.А.

110.

Онофрійчук Кіра

2006

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-3

Мельничук Н.А.

111.

Тимошенко Вікторія

2005

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-1

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

112.

Хміль Ємілія

2006

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-1

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

113.

Ченцова Мирослава

2007

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧМ-3

Мельничук Н.А.

114.

Чорна Єлизавета

2005

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-1

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

115.

Юр’єва Агата

2006

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-1

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

116.

Юрченко Вероніка

2005

ІІІ

Освіта

СДЮСШОР-9

 

ЧУ-1

Лебедєв М.Є., Мельничук Н.А.

 

 

 

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00