№ зп

Прізвище, ім’я спортсмена

Рік народ.

Розряд

ФСТ та відомства

Спортивна школа

Результат 2020 року

Прізвище , ініціали

тренера

 Юніори

 1.

Ахкозов Олексій

2004

ІІ

Освіта

ДЮСШ №10

ЧМ 2

Шпаченко В.Г.

2. 

Бердичевський Богдан

2004

 І юн

Освіта

ДЮСШ №13

ЧМ 3

Сопронюк Я.А.

3. 

Бердичевський Ярослав

2004

І юн

Освіта

ДЮСШ №13

ЧМ 3

Сопронюк Я.А.

4. 

Берестовський Антон

2004

 ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

5. 

Блощинський Михайло

2006

ІІІ юн

Освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

6. 

Борисов Іван

2004

ІІ

Освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

7. 

Васильєв Єгор

2004

 ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

8. 

Величко Захар

2006

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №10

ЧМ 1

Шпаченко В.Г.

9. 

Воскобійник Іван

2004

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

10. 

Губерначук Іван

2006

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №10

ЧМ 1

Шпаченко В.Г.

11. 

Денеж Захар

2004

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №10

ЧМ 1

Шпаченко В.Г.

12. 

Долмат Юрій

2004

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №10

ЧМ 1

Шпаченко В.Г.

13. 

Заїка Віктор

2006

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

14. 

Замолотнєв Костянтин

2004

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №10

ЧМ 1

Шпаченко В.Г.

15. 

Ільєнко Нікіта

2004

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

16. 

Ілюхін Ілля

2006

ІІІ юн

Освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

17. 

Іщук Андрій

2004

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

18. 

Кікоть Максим

2006

ІІІ юн

Освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

19. 

Кметь Дмитро

2004

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

20. 

Комаров Антон

2006

ІІІ юн

Освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

21. 

Крамаренко Максим

2007

ІІІ юн

Освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

22. 

Кузьменко Микита

2004

ІІ юн

освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

23. 

Лось Дмитро

2005

І

Освіта

ДЮСШ №13

ЧМ 3

Сопронюк Я.А.

24. 

Махно Мирослав

2004

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

25. 

Михайловський Богдан

2005

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

26. 

Михайловський Владислав

2004

ІІ юн

освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

27. 

Молдован Микола

2007

І юн

Освіта

ДЮСШ №13

ЧМ 3

Сопронюк Я.А.

28. 

Оніскевич Артем

2006

ІІІ юн

Освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

29. 

Петренко Максим

2006

ІІІ юн

Освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

30. 

Попов Денис

2006

ІІІ юн

Освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

31. 

Репецький Ігор

2006

ІІІ юн

Освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

32. 

Свідерски Денис

2006

ІІІ юн

Освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

33. 

Фролов Олександр

2007

І юн

Освіта

ДЮСШ №13

ЧМ 3

Сопронюк Я.А.

34. 

Шипілов Ігор

2005

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №18

ЧМ 2

Каліушко В.А.

 Юніорки

 35.

Авер’янова Христина

2006

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №10

ЧМ 3

Романенко І.Г.

36. 

Аксьонова Вероніка

2005

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №10

ЧМ 2

Романенко І.Г.

37. 

Ананьєва Софія

2007

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №5

ЧМ 1

Борта А.М.

38. 

Барановська Марія

2005

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №5

ЧУ 3

Борта А.М.

39. 

Булах Марта

2006

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №10

ЧМ 3

Глонь В.Г.

40. 

Варінська Марія

2007

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №5

ЧУ 3

Борта А.М.

41. 

Вербицька Анастасія

2006

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №5

ЧУ 3

Борта А.М.

42. 

Денеж Дарина

2004

ІІ

Освіта

ДЮСШ №10

ЧМ 2

Глонь В.Г.

43. 

Джафарзадзе Саріна

2004

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №5

ЧУ 3

Борта А.М.

44. 

Дзюба Олександра

2006

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №10

ЧМ 2

Романенко І.Г.

45. 

Довбиш Тетяна

2005

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №10

ЧМ 2

Романенко І.Г.

46. 

Донець Анастасія

2006

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №5

ЧУ 3

Борта А.М.

47. 

Донскова Ангеліна

2005

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №5

ЧУ 3

Борта А.М.

48. 

Дюндик Анна

2007

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №10

ЧМ 2

Романенко І.Г.

49. 

Іваницька Катерина

2005

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №5

ЧУ 3

Борта А.М.

50. 

Лисенко Ксенія

2005

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №5

ЧУ 3

Борта А.М.

51. 

Логвиненко Юлія

2005

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №5

ЧУ 3

Борта А.М.

52. 

Макаревич Сніжана

2005

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №10

ЧМ 3

Романенко І.Г.

53. 

Маскіна Анастасія

2005

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №5

ЧУ 3

Борта А.М.

54. 

Маху Марта

2008

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №10

ЧМ 2

Глонь В.Г.

55. 

Микитчик Катерина

2005

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №10

ЧМ 2

Глонь В.Г.

56. 

Мурга Єва

2006

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №5

ЧУ 3

Борта А.М.

57. 

Недельченко Вероніка

2005

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №5

ЧУ 3

Борта А.М.

58. 

Нігруца Дана

2005

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №5

ЧУ 3

Борта А.М.

59. 

Овсяннікова Єлизавета

2005

ІІ

Освіта

ДЮСШ №5

ЧУ 3

Борта А.М.

60. 

Підгірна Олександра

2004

ІІ

Освіта

ДЮСШ №5

ЧУ 3

Борта А.М.

61. 

Раханова Каміла

2006

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №10

ЧМ 3

Романенко І.Г.

62. 

Турятка Анастасія

2006

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №5

ЧУ 3

Борта А.М.

63. 

Черняк Поліна

2006

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №5

ЧУ 3

Борта А.М.

64. 

Шпаченко Анастасія

2006

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №10

ЧМ 3

Глонь В.Г.

65. 

Щербакова Катерина

2006

ІІІ

Освіта

ДЮСШ №5

ЧУ 3

Борта А.М.

 

 

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00