Головна  →  МОЛОДЬ  →  ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ  →  ЗАХІД "ЕНЕРГІЯ МОЛОДІ"

• 09 вересня 2020 року Департаментом молоді та спорту у Деснянському районі міста Києва за адресою: проспект М. Закревського 5/1 було проведено фестиваль здоров’я «Енергія молоді», де всі бажаючі активно проявили себе під час руханок, майстр класу з «ZUMBA», BACHATA, фітнесу, латино-американських танців, стретчингу та зрівняли свої сили з богатирями України, під музикальний супровід діджея Michel Bugera.

Фотозвіт

Відео

• 12 вересня 2020 року на  спортивному майданчику по вулиці О. Бальзака, 5,4 активно відзначились молодь та мешканці Деснянського району міста Києва на фестивалі здоров’я, «Енергія молоді». Весело провели вихідний день під час  запальної «ZUMBA fitnes», BACHATA, латино-американських та сучасних спортивних танців, стретчингу отримали заряд позитивних емоцій від показових виступів стронгменів.

Фотозвіт

Відео

• 13 вересня 2020 року  фестиваль здоров’я «Енергія молоді» активно перемістився на  вулицю Миколи Лаврухіна, 4,  Деснянського району міста Києва, з метою більшого охоплення жителів спального району «ТРОЄЩИНА»

Фотозвіт

Відео

• 19 вересня 2020 року традиційно з користю для здоров’я та змістовного дозвілля молоді проводимо фестиваль здоров’я «Енергія молоді» на проспекті Володимира Маяковського, 21В. Під музичний супровід  діджея Michel Bugera  активізуємо роботу всіх груп м’язів завдяки «ZUMBA strong, fitnes», BACHATA, Сальса, латино-американських та бальних танців, стретчингу, тощо. 

Фотозвіт

Відео

• 20 вересня 2020 року фестиваль здоров’я «Енергія молоді» набирає обертів та прямує на НСК «Олімпійський», де всі бажаючі насолодились показовими виступами брейкдансерів, черлідінгу, бальників, відомих силачів України,  активно проявили себе під час руханок, майстр класу з «ZUMBA strong, fitnes», BACHATA, латино-американських  танців, стретчингу. Та «вишенькою на торті» був майстр клас з Сальса, Кізомба, Реггетон від зіркового гостя з сонячної Куби – Грея  Мачадо Лопеза.

Greasier Machado López -професійний танцюрист, носій культури латиноамериканських танців: bachata, kizomba , salsa , lady style , regatón .Greasier Machado López представляв Кубу на світових змаганнях в Італії, Іспанії, Венесуелі, Колумбії, Франції. А запальною музикою дивував публіку діджей Michel Bugera. 

Фотозвіт

Відео

• 03 жовтня фестиваль здоров’я – «Енергія молоді» радісно зустрів молодь на НСК «Олімпійський», де талановиті діти та тренери змогли дати неймовірні майстер класи усім бажаючим. Власним прикладом залучили охочих до активного відпочинку та дали можливість отримати потужний заряд сил, енергії і настрою. Вражали видовищним показовим виступом від титуловані спортсмени Федерації середньовічного бою України, після чого глядачі захоплювались проведенням майстер-класу з ММА від Теймура Рагімова (чемпіон України з ММА, чемпіон Road to WWFC, екс-чемпіон ліги WWFC), а Football Freestile від лідера Сергія Савенка вразив кожного з числа присутніх.
Пізнали новий напрямок танцю – Port de bras, який є складовою і невід’ємною частиною всіх рухів класичного танцю. Та продовжили активні заняття з Zumba, Sambo, Break Dance, Boxing, Bachata, Funny Fitness та Hip-Hop.

Фотозвіт

Відео 

• 04 жовтня фестиваль здоров’я – «Енергія молоді» впевнено прямує до парку «Деснянський», що розташований по вулиці Теодора Драйзера. Усі бажаючі активно були задіяні у майстер-класах з ММА, Zumba, запалювали танцювальний простір під ритми Bachata під запальну музику від діджея та отримали заряд позитивних емоцій від показових виступів відомих українських силачів.

Фотозвіт

Відео 

• 10 жовтня фестиваль здоров’я «Енергія молоді» теплими промінцями та позитивними емоціями привітав молодь столиці у Дніпрянському районі біля озера Райдужне. Любителі активного та спортивного життя провели цей день на хвилі спортивних руханок, фітнесу та сучасних танців, а під ритми латино-американських мотивів молодь рухалася у стилі ZUMBA.

Фотозвіт

Відео 

 • 18 жовтня фестиваль здоров’я «Енергія молоді» вкотре радісно зустрічає молодь столиці на НСК «Олімпійський» та заряджає позитивом і енергією кожного присутнього. Титуловані спортсмени Федерації середньовічного бою України та справжні богатирі – стронгмени України продовжували вражати видовищними показовими виступами, після чого ми продовжили активні заняття з Zumba, Boxing, Break Dance, тощо а також залучили охочих до активного відпочинку під запальну музику діджея.

Фотозвіт 

• 19 жовтня у Парку «Перемога» відбулось яскраве завершення фестивалю здоров’я «Енергія молоді! З цієї нагоди у фестивалі взяли активну участь: молодіжні фольклорні, музичні, хореографічні колективи, виконавці, які потужно заряджали глядачів своєю нескінченною енергією.  Традиційно, професійні тренери та інструктори навчали молодь різним видам спорту, а саме: Hip-Hop, Strong Man, Zumba та багато іншого!

Фотозвіт 

 

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00