Головна  →  СПОРТ  →  СКЛАД ЗБІРНИХ КОМАНД МІСТА КИЄВА  →  НЕОЛІМПІЙСЬКІ  →  Змішані єдиноборства ММА

зп

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ДСТ та

відомства

Спортивна

школа, СК

Вид

програм

Результат 2020 року

Прізвище, ініціали

тренера

Чоловіки

1.

Богданов Олексій

2002

кмс

 

СК БК “Фенікс”

 

ЧУ-3

Ващенко В.М.

2.

Гашенко Артем

1998

мс

 

СК «КЦС»

 

ЧУ-1

Муратов В.А.

3.

Дубик Віталій

1997

I

 

СК БК “Фенікс”

 

ЧМ-1

Ващенко В.М.

4.

Ібрагiмлі Тогрул

2001

I

 

СК «R.Y.M»

 

ЧМ-1

Ибрагимли Т.Р.

5.

Карпенко Ігор

2000

кмс

 

 СК "БХГ"

 

ЧМ-1

Христенко Т. А.

6.

Костовецький Дмитро

1994

мс

 

СК БК “Фенікс”

 

ЧУ-1

Ващенко В.М.

7.

Костриця Едуард

1992

мс

 

СК БК “Фенікс”

 

ЧУ-1

Ващенко В.М.

8.

Кузьменко  Євген 

1996

I

 

СК БК “Фенікс”

 

ЧМ -1

Ващенко В.М.

9.

Курбанкадієв Тимур

1999

кмс

 

СК БК “Фенікс”

 

ЧУ-3

Ващенко В.М.

10.

Куріленко Андрій

1999

I

 

СК «КЦС»

 

ЧУ-4

Муратов В.А.

11.

Левицький Денис

2000

I

 

СК «КЦС»

 

ЧМ-1

Муратов В.А.

12.

Макаров Дмитро

2001

мс

 

СК БК “Фенікс”

 

ЧУ-1

Ващенко В.М.

13.

Марь’яш Ілля

1998

мс

 

СК «КЦС»

 

ЧУ-2

Муратов В.А.

14.

Пилипчук Роман

2000

мс

 

СК «КЦС»

 

ЧУ-1

Муратов В.А.

15.

Слюсаренко Євген

2001

I

 

СК “Nikko”

 

ЧМ-1

Гришко О.І.

Юніори

16.

Артеменко  Богдан

2005

III

 

СК БК “Фенікс”

 

ЧМ-2

Ващенко В.М.

17.

Артюхов Андрій

2003

III

 

СК «Отаман»

 

ЧМ-2

Баток Д.В.

18.

Виноградов Дмитро

2003

III

 

СК «Отаман»

 

ЧМ-3

Баток Д.В.

19.

Голенко Вячеслав

2004

II

 

СК «КЦС»

 

ЧМ-2

Муратов В.А.

20.

Лінкевич Юрій

2003

II

 

СК «КЦС»

 

ЧМ-2

Муратов В.А.

21.

Суслін Ярослав

2002

II

 

 СК "БХГ"

 

ЧМ-1

Христенко Т. А.

22.

Таратута Олег

2003

II

 

CК “Fight Ambition Team”

 

ЧМ-1

Хачко Р.Ю

23.

Ющенко Іван

2004

II

 

СК БК “Фенікс”

 

ЧМ-1

Ващенко В.М.

Жінки

24.

Абді Ханна Аміра

1981

кмс

 

СК “Valhalla Fight Club”

 

ЧМ-2

Пясецький Д.С.

25.

Демчук Марина

2000

кмс

 

СК БК “Фенікс”

 

ЧМ-1

Ващенко В.М.

Юніорки

26.

ВасильченкоАнастасія

2004

II

 

СК “Valhalla Fight Club”

 

ЧМ-2

Пясецький Д.С.

27.

Голінко Анастасія

2004

II

 

Fighting club ARENA

 

ЧМ-2

Морозенко М.Л.

 

 

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00