Головна  →  Новини  →  12 лютого 2020

Спартакіада, що немає аналогів в Україні!

Спартакіада, що немає аналогів в Україні!

Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської державної адміністрації та Київська міська організація ФСТ «Спартак» запрошують збірні команди підприємств, організацій та державних установ взяти участь у дев’ятому сезоні столичної спартакіади «Здоровий киянин». Привітна українська столиця, з нетерпінням чекає на Вас, дорогі наші учасники та вболівальники. 

Повномасштабна столична Спартакіада «Здоровий киянин», яка не має аналогів в Україні у поточному році об’єднає 30 спортивних заходів. Вперше у програму включені такі спортивні проекти, як чемпіонат м. Києва з тенісу, спартакіада працівників культури і мистецтва, міжконфесійні спортивні ігри та спортивний туризм.

Столична Спартакіада «Здоровий киянин» – свято тих, для кого спорт – це не просто захоплення, а майданчик сучасних комунікацій та «лабораторія» гарного настрою. Наші старти з року в рік збирають людей, повних азарту і натхнення – любителів, ветеранів та майстрів спорту. Незважаючи на масштаб змагань, для нас надзвичайно важливі успіхи кожного спортсмена, які особистим прикладом популяризують здоровий спосіб життя і спорт. 

Ласкаво просимо на #KyivSpartakiada!
Реєстрація на http://www.spartak-fst.kiev.ua/ та http://kyiv-sport.zzz.com.ua/
Попередню заявку необхідно направити на e-mail [email protected]
Бажаємо вам перемог, успіхів і яскравих вражень! 

Нехай 2020 рік стане для Вас часом звершень, як у житті так і у спорті!

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00