Головна  →  Новини  →  12 березня 2020

Наказ про обмеження проведення спортивних змагань та масових заходів

Наказ про обмеження проведення спортивних змагань та масових заходів

Згідно з протоколом засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій "Про додаткові заходи запобігання поширення нової коронавірусної інфекції (COVID 19)" від 11 березня, з метою запобігання захворювання, столична влада оголосила про призупинення осітнього процесу та обмеження проведення масових заходів (понад 60 осіб), зокрема спортивних змагань.

Повідомляємо про введення обмежувальних заходів у роботі Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та підпорядкованих підприємств, установ, організацій.

З наказом № H-242 від 11.03.2020 року можна ознайомитись за посиланням

Зазначимо що навчально-тренувальний процес у закладах проводиться за нагальної потреби для підготовки до участі у Всеукраїнських і міжнародних змаганнях та з обов'язковим обстеженням лікаря. 

У разі виявлення вихованця або працівника закладу з ознаками респіраторного інфекційного захворювання просимо вжити заходів для його ізоляції та негайного повідомлення про цей випадок до відповідного закладу охорони здоров'я. 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (097)243-17-58

Електронна адреса

[email protected]

Розклад роботи:
Пн. - чт. з 8:00 до 17:00
Пт. з 8:00 до 15:45
Обідня перерва з 12:00 до 12:45