КМДА Київська міська державна адміністрація


12 березня 2020

Наказ про обмеження проведення спортивних змагань та масових заходів

Наказ про обмеження проведення спортивних змагань та масових заходів

Згідно з протоколом засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій "Про додаткові заходи запобігання поширення нової коронавірусної інфекції (COVID 19)" від 11 березня, з метою запобігання захворювання, столична влада оголосила про призупинення осітнього процесу та обмеження проведення масових заходів (понад 60 осіб), зокрема спортивних змагань.

Повідомляємо про введення обмежувальних заходів у роботі Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та підпорядкованих підприємств, установ, організацій.

З наказом № H-242 від 11.03.2020 року можна ознайомитись за посиланням

Зазначимо що навчально-тренувальний процес у закладах проводиться за нагальної потреби для підготовки до участі у Всеукраїнських і міжнародних змаганнях та з обов'язковим обстеженням лікаря. 

У разі виявлення вихованця або працівника закладу з ознаками респіраторного інфекційного захворювання просимо вжити заходів для його ізоляції та негайного повідомлення про цей випадок до відповідного закладу охорони здоров'я. При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.