Головна  →  Новини  →  22 січня 2021

«У єдності сила»

«У єдності сила»

«У єдності сила»

Друзі! Департамент молоді та спорту щиро вітає зі святом, яке є дуже значущим для всіх українців – Днем Соборності України.

Це щорічне свято всього українського народу. У цей день, 22 січня 1919 року, було підписано Акт Злуки східних і західних земель України, що несе в собі величезну історичну перемогу України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та суспільну єдність. 

Нині Україна знову бореться за свою Соборність, і тема єдності зростає в серцях українців. День Соборності України – вагомий привід нагадати, що Крим та тимчасово окуповані території Донецької і Луганської областей – це Україна, незламна та сильна держава. Наша країна не розділена, немає окремої Східної та Західної України, а ми, українці, – єдиний народ! З’єднання Української Народної та Західно-Української Народної Республік назавжди залишиться для нас символом національної єдності.

Тож прийміть найкращі привітання з нагоди свята українського народу – Дня Соборності України та Свободи! Дотримуючись принципів незалежності, усвідомлення власної відповідальності та поваги до країни, ми йтимемо на шляху до демократичної та міцної держави.

Нехай розум, воля та любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу!

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (097)243-17-58

Електронна адреса

[email protected]

Розклад роботи:
Пн. - чт. з 8:00 до 17:00
Пт. з 8:00 до 15:45
Обідня перерва з 12:00 до 12:45