КМДА Київська міська державна адміністрація


19 березня 2021

Створення реєстру інститутів громадянського суспільства в рамках функціонування нового вебпорталу vcentri.com

Створення реєстру інститутів  громадянського суспільства в рамках  функціонування нового вебпорталу  vcentri.com

     З метою розбудови сталого партнерства між органами влади та неурядовими організаціями в місті Києві, комунальним підприємством Київської міської ради «Центр публічної комунікації та інформації» було створено реєстр інститутів громадянського суспільства (далі – Реєстр) в рамках нового сучасного вебпорталу vcentri.com.

     Пріоритетними завданнями функціонування Реєстру є створення єдиної міської платформи для зосередження дієвих організацій громадянського суспільства, як базового компоненту комплексної взаємодії неурядових організацій з органами влади, а також конкурентоспроможного середовища для інститутів громадянського суспільства під час проведення муніципальних конкурсів для фінансування проєктів за кошти міського бюджету.

     Окрім того, інститути громадянського суспільства, які пройшли модерацію на вебпорталі можуть бронювати приміщення для проведення заходів у відкритому громадському просторі VCENTRI HUB (вул. Володимирська, 51-б), який працює з урахуванням до діючих карантинних обмежень. VCENTRI HUB - ідеально підходіть для проведення різного роду заходів: воркшопів, тренінгів, семінарів та інших публічних заходів. Наразі громадський хаб пропонує усім відвідувачам рівний доступ та інклюзивність, облаштовані приміщення з технічним обладнанням, а для організацій внесених до Реєстру доступні безкоштовні консультації кваліфікованих юриста та бухгалтера.

     Телефон технічної підтримки користувачів: +38 093 389 44 57.

     Проте, додатково повідомляємо!

В Києві запроваджуються суворі карантинні обмеженняПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.