Головна  →  Новини  →  20 липня 2021

Індекс благополуччя молоді у м.Києві

Індекс благополуччя молоді у м.КиєвіІндекс благополуччя молоді – інструмент, який дозволяє виміряти стан благополуччя у місті за 7-ома показниками: освіта, здоров’я, економічні можливості, участь у політичному та громадському житті, інформаційні та комунікаційні технології і безпека та захищеність.

Розуміння ставлення молоді до різних сфер життя дозволить зробити міста в Україні більш дружніми та розвиненими, такими, де кожна молода людина зможе реалізувати свій потенціал і хотітиме жити.

Прагнемо створити найбільш комфортні умови для нашої молоді, для їх реалізації та щасливого і успішного життя, а для цього нам потрібно виділити та зрозуміти усі проблемні питання, які є пріоритетними.

Просимо вашої допомоги, а саме взяти участь в опитуванні, для цього переходьте за посиланням, реєструйтеся та проходьте опитування.

Після завершення на вас чекає приємний бонус, а саме промокод зі знижкою у мережі магазинів «Цитрус» (промокод надійде на вашу пошту протягом 24 годин після проходження опитування).

Методологія оцінки та моніторингу розробили експерти UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення спільно із фахівцями Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи Національної академії наук України (ІДСД).

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (097)243-17-58

Електронна адреса

[email protected]

Розклад роботи:
Пн. - чт. з 8:00 до 17:00
Пт. з 8:00 до 15:45
Обідня перерва з 12:00 до 12:45