Головна  →  Новини  →  28 серпня 2021

Відбувся забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

 
28 серпня, напередодні Дня пам’яті захисників України, у самому серці Києва відбувся забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» на знак вшанування пам’яті полеглих військовослужбовців, організаторами якого є Департамент молоді та спорту та ГО «Славетні епохи України».
 
Захід став традицією щорічного вшанування пам’яті полеглих воїнів, а також відіграє велику роль у формуванні національно-патріотичної свідомості молоді столиці.
 
Сьогодні більше півсотні людей бігли дистанції 2, 5, 10 км за тих, хто загинув, захищаючи нас від війни. Це можливість виразити свою шану, вдячність та підтримку близьким наших героїв, об’єднати ветеранів та діючих військовослужбовців, службовців сектору безпеки та оборони України, волонтерів, молодь міста Києва та свідомих громадян навколо цінностей української державності, незалежності, вшанування пам’яті героїв.
 
До пробігу долучилася директорка Департаменту молоді та спорту КМДА - Юлія Хан, як бігла дистанцію 10 км за воїна - Антона Маслія.
 
Поки ми пам‘ятаємо, якою ціною нам дається наша свобода та кожного героя, який віддав своє життя за нашу країну, доти вони будуть жити.
 
Живі, поки пам‘ятаємо!
 
 
 
Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00