Головна  →  Новини  →  13 грудня 2021

Відкритий чемпіонат міста Києва з хокею з шайбою серед юнаків 2010 року народження приурочений до 50-ти річчя ДЮСШ «Крижинка»

 
ДЮСШ «Крижинка» є першою хокейною школою в Україні, яка була заснована у далекому 1971 році. На сьогоднішній день «Крижинка» є найбільшою школою України в якій займаються близько 390 дітей різних вікових категорій. І в 2019 році була визнана найкращою хокейною школою в Україні.
 
У Відкритому чемпіонаті міста Києва з хокею з шайбою взяли участь 6 команд та понад 100 юних хокеїстів, які представляли дитячо-юнацькі спортивні школи з різних куточків нашої країни, а саме:
 
1. Крижинка (ДЮСШ «Крижинка», м.Київ)
2. Сокіл (ДЮСШ «Сокіл», м.Київ)
3. Кременчук (КЗ КДЮСШ «Авангард», м.Кременчук)
4. Крижинка-2 (ДЮСШ «Крижинка», м.Київ)
5. Краматорськ (КЗ ДЮСШ №3, КМР, м.Краматорськ)
6. СДЮСШОР (КЗ «МСДЮСШОР «Олімпійського резерву», м.Харків)
 
Перше місце вибороли юні хокеїсти ДЮСШ «Крижинка».
Срібні медалі отримали вихованці ДЮСШ «Сокіл».
Бронзові нагороди дістались гостям з м.Краматорськ.
Місця з 4 по 6 посіли відповідно команди з Харкова, Кременчука та київська «Крижинка-2».
 
ДЮСШ «Крижинка» та її професійний колектив 50 років робить велику справу по вихованню та розвитку здорового, успішного молодого покоління. Вітаємо з визначною датою та бажаємо подальших перемог, успішних ігор та виховати ще не одне покоління професійних спортсменів!
 
Змагання були організовані Відокремленим підрозділом Всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України» м.Києві спільно з ДЮСШ «Крижинка» за підтримки Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
 
 
 
 
 
 
 
Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00