Головна  →  Новини  →  22 грудня 2021

Сьогодні відбувся "Форум лідерів студентського самоврядування"

Метою зустрічі було створення платформи для обміну досвідом з успішної роботи органів студентського самоврядування у закладах вищої освіти м.Києва, щодо реалізації ними студентських ініціатив, а також для спілкування та взаємодії студентства столиці.

У форумі взяли участь 8 закладів вищої освіти, які презентували свою роботу, особливості самоврядування, на конкретних прикладах поділилися досвідом своєї роботи. Також обговорили перспективи розвитку органів студентського самоврядування.

Було розглянуто питання стосовно рішення Київської міської ради «Про Київську міську молодіжну раду при Київській міській раді». Член ініціативної групи з розробки проєкту «Про молодіжну раду при Київській міській раді» - Андрій Кулібаба розповів про особливості даного консультативно-дорадчого органу, який буде незалежний у прийнятті рішень та впливатиме на спілкування молоді та органів місцевого самоврядування, підвищення молодіжного лідерства, залучення молоді до вирішення соціально-економічних питань, питань у сфері культури, спорту, освіти, попередження негативних явищ у молодіжному середовищі.

Сподіваємось на плідну та цікаву подальшу співпрацю! Дякуємо представникам студентського самоврядування!

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00