Головна  →  Новини  →  20 січня 2022

Розпочато формування Конкурсної комісії з присудження премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України - міста-героя Києва у 2022 році

Запрошуємо представників місцевих органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, провідних фахівців у сфері науки, освіти, культури, спорту, мистецтва, активістів молодіжного громадського руху, громадських діячів до складу Конкурсної комісії з присудження премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2022 році.

Звертаємо увагу, що кандидатури до складу Конкурсної комісії по Премії у 2022 році формується відповідно до положення про премію

Просимо надати пропозиції стосовно кандидатури до складу Конкурсної комісії, за наведеною формою:

 

Прізвище, ім’я по батькові

Посада

Контактний телефон та електронна адреса

 

 

 

 

Інформацію надсилайте до відділу молодіжної політики Департамента молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на електронну адресу [email protected] з 20 січня по 11 лютого 2022 року.

Контактна особа – головий спеціаліст відділу молодіжної політики Департаменту молоді та спорту Коломійченко Анастасія Андріївна, тел. 044-279-07-57.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00