Головна  →  Новини  →  15 травня 2022

День пам'яті жертв політичних репресій

 
Щороку у третю неділю травня, в Україні вшановують пам‘ять мільйонів загублених життів, знищених радянським тоталітарним режимом.
 
В сьогоднішніх умовах повномасштабного вторгнення ворога цей день набуває нових сенсів. Комуністичний, тоталітарний режим, який десятиліттями знущався над українською нацією. Голоди, примусові депортації, політичні переслідування та інші криваві злочини - все це, на превеликий жаль, повторюється і зараз - у часи, коли існує демократія та верховенство права.
 
Повертаючись до історії слід зазначити, що кількість жертв політичних репресій в Україні досі неможливо підрахувати. Десятки тисяч людей було розстріляно, сотні тисяч пройшли в’язниці, заслання, табори, примусово проходили психіатричне лікування.
 
Через терор і репресії пройшли усі верстви українського населення: від наукової та творчої інтелігенції до селян. Радянська влада намагалася приховати сліди своїх злочинів. Місця поховань ставали режимними об’єктами КГБ, місцевість розрівнювали бульдозерами, доступ до відповідних архівів був заборонений.
Пам‘ятайте, що ця війна триває для українців уже довгі століття.
 
Ми знаємо, що перемога буде за нами!
Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00