Головна  →  Новини  →  6 червня 2022

Оголошення щодо формування оновленого складу Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до Типового положення про Координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2021 року № 1295 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року № 999», оголошуємо про формування оновленого персонального складу Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) (далі – Координаційна рада).

Керуючись п. 6 Типового положення, пропозиції із зазначенням посади та контактних даних кандидатур для включення до складу Координаційної ради просимо подавати до 21 червня 2022 року до відділу молодіжної політики Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за адресою: бул. Тараса Шевченка, 3, а також надсилати скан-копію підписаного листа на електронну пошту: [email protected]

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00