Головна  →  Новини  →  10 вересня 2022

До Дня фізичної культури та спорту були відзначені діячі спортивної громадськості

До Дня фізичної культури та спорту були відзначені діячі спортивної громадськості
 
 
Напередодні Дня фізичної культури і спорту у Колонній залі КМДА Київський міський голова - Віталій Кличко нагородив представників спортивної спільноти міста Києва. За вагомий внесок у розвиток і пропаганду фізичної культури і спорту, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадянську позицію, популяризацію здорового способу життя було нагороджено Почесною грамотою та Подякою Київського міського голови. Кращі спортсмени, тренери, фахівці з фізичної культури та спорту були відзначені Подякою Департаменту молоді та спорту.
 
Багато спортсменів зі зброєю в руках пішли захищати нашу державу, дехто став волонтером і допомагає Збройним Силам України. Інші - продовжують свої тренування та їдуть на змагання, приносячи нові перемоги для нашої країни!
 
«Нам є ким пишатися! Кожен з вас своєю відданістю справі, активною громадською позицією та високим професіоналізмом – наближає нашу спільну перемогу. Дякую нашим захисникам та захисницям, завдяки яким ми маємо змогу сьогодні продовжувати свою діяльність у вільній Україні!» - Юлия Хан 
 
Вітаємо з прийдешнім професійним святом – Днем фізичної культури і спорту!
 

Фото з нагородження!

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (097)243-17-58

Електронна адреса

[email protected]

Розклад роботи:
Пн. - чт. з 8:00 до 17:00
Пт. з 8:00 до 15:45
Обідня перерва з 12:00 до 12:45