Головна  →  Новини  →  8 листопада 2022

Всеукраїнський проєкт "Мішечок"

Всеукраїнський проєкт «Мішечок» запрошує долучитися до перемоги на екологічному фронті та стати частиною руху ековідповідальних громадян. Шийте багаторазові торбинки, користуйтесь у побуті, надихайте своїми діями оточуючих та вигравайте призи.

Кожен український школяр та його родина вже сьогодні може стати на шлях екосвідомості та врятувати свою країну та планету від катастрофи – тотального забруднення пластиком.

Мета проєкту – поширення екозвички користуватись багаторазовими торбинками та відмови від поліетилену.

З 5 по 25 листопада 2022 року організатори закликають шити екомішечки для користування у повсякденному житті.

До участі у проєкті запрошуються активні учні та їх родини з усіх областей в Україні та закордоном. Головний подарунок отримає школа, учні якої пошиють найбільшу кількість мішечків, - принтер для сублімаційного друку.

Для колективних учасників додатково необхідно ознайомитися з положенням та заповнити анкету за посиланням  до 25 листопада 2022 року. 

Умови участі дуже прості:

- пошити мішечки;

- зробити фото або відео створеного мішечка;

- опублікувати в соціальних мережах з хештегами #schoolrecyclingworld #мішечокSRW #пакетнепотрібен #мішечок й відмітити сторінки організаторів:

https://www.facebook.com/letsdoitukraineeco https://www.facebook.com/Schoolrecyclingworld https://www.instagram.com/letsdoitukraine https://www.instagram.com/schoolrecyclingworld

Переможців оголосять 30 листопада 2022 року в новинах на сайті

Організатор проєкту – громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» спільно з Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it Ukraine».

Екологічно відповідально до перемоги!

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (097)243-17-58

Електронна адреса

[email protected]

Розклад роботи:
Пн. - чт. з 8:00 до 17:00
Пт. з 8:00 до 15:45
Обідня перерва з 12:00 до 12:45