Головна  →  Новини  →  30 жовтня 2022

«Ідея Нації» - благодійний спортивний захід

Який об‘єднав усіх небайдужих, на підтримку захисників «Азовсталі», які досі перебувають у полоні.
Сам захід складався з наступних змагань: бігу на п‘ять кілометрів, настільного тенісу, стронгмену, скейтбордингу «Jam session» (змагання у довільній формі), батли з брейкінгу та шоу танцювальних команд від «All Stars Dance Centre» і «Dance Studio LUNA».
 
Окрім цього, діяли локації: майстер-клас з плетіння ляльки-мотанки, танцювальний майданчик «Танцюй Добро Fest».
До заходу долучилися звільнені з полону захисники «Азовсталі».
Також у забігу взяли участь представники Львівського (Карпатського) прикордонного загону Західного регіонального управління ДПСУ.
 
Під час проведення заходу вдалось зібрати кошти на реалізацію проєкту «Нарешті ти вдома». Так 117 тис грн будуть перераховані у Фонд підтримки захисників «Азовсталі».
 
Захід відбувся за ініціативи «Асоціації родин захисників Азовсталі», за підтримки Департаменту молоді та спорту, спільно з Київським молодіжним центром, Федерацією стронгменів України, командою «All Stars Dance Centre», Dance studio Luna, Kyiv united table tennis club, David table tennis club, Марафонський клуб «Тарас Бульба» та командою зі скейтбордингу.
 
Ми повинні пам‘ятати наших полонених, вони не мають бути забуті! Кожного з них чекають вдома і вони обов‘язково повернуться!
 
Слава Україні!
 
 
 
Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (097)243-17-58

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00