Головна  →  Новини  →  19 жовтня 2020

Понад 100 юних хокеїстів Києва зібралися на фестивалі "Золота шайба"

Понад 100 юних хокеїстів Києва зібралися на фестивалі "Золота шайба"

Минулої суботи, за підтримки голови Київської міської державної адміністрації та Департаменту молоді та спорту міста Києва, відбувся перший Фестиваль з хокею «Золота шайба» серед вихованців ДЮСШ  2011-2013 років народження. Захід було організовано Відокремленим підрозділом Федерації хокею України у м. Києві спільно з ТОВ «Льодова арена на ВДНГ».

У фестивалі взяли участь понад 100 юних хокеїстів, які представляли вісім столичних команд: Сокіл та Сокіл-2 (ДЮСШ «Сокіл», м. Київ),  Крижинка (ДЮСШ «Крижинка», м. Київ), Крижинка-2 (ДЮСШ «Крижинка», м. Київ), Київ та Київ-2 (КДЮСШ «Школа спорту», м. Київ), Київ-2, Київські Бульдоги та Київські Бульдоги-2 (КДЮСШ «Ринг», м. Київ). 

Змагання проводились без визначення переможця та призерів. Фестиваль пройшов під гаслом «Тільки гра, тільки задоволення від гри», аби діти розуміли і приймали хокей як гру, а дитинство, як дитинство!
Азарт і прагнення до перемоги, єдине що тут мало значення.
Всі учасники заходу були нагороджені пам’ятними грамотами та медалями за участь у фестивалі.

 Матчі юних хокеїстів та відвертий хокей, подарували незабутні враження не тільки учасникам, а й усім уболівальникам на трибунах.

В урочистій церемонії нагородження взяли участь, заступник голови Київської міської державної адміністрації Мондриївський Валентин, віцепрезидентка Федерації хокею України Артем‘єва Юлія та керівник відокремленого підрозділу Федерації хокею України у м. Києві Єфімов Олександр.

До нових зустрічей на льодових аренах!

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (097)243-17-58

Електронна адреса

[email protected]

Розклад роботи:
Пн. - чт. з 8:00 до 17:00
Пт. з 8:00 до 15:45
Обідня перерва з 12:00 до 12:45