Головна  →  Новини  →  13 січня 2022

Прийом пропозицій щодо присудження Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України, що сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні

Інформацію та необхідний пакет документів потрібно подати до 1 березня 2022 року на поштову адресу: 01601, м.Київ, вул. Еспланадна, 42, каб. 313а.

Премія присуджується за особливі досягнення молодої особи в попередньому році (при цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки) за такими напрямами:

-        Правозахисна та політична діяльність;

-        Національно-патріотичне виховання громадян;

-        Вшанування та надання допомоги учасникам боротьби за незалежність України у ХХ столітті;

-        Впровадження творчих та новітніх ідей у створенні та веденні бізнесу;

-        Популяризація здорового способу життя;

-        Утвердження ролі сім’ї в суспільстві, захист дитинства, материнства та батьківства;

-        Культурно-мистецька та наукова діяльність;

-        Захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, охорона навколишнього природного середовища, захист тварин.

Довідково: Премія Кабінету Міністрів України присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України упродовж 2021 року. Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна. Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи відзначенні державними нагородами.

 

Додаткова інформація щодо організаційного, інформаційного та технічного забезпечення присудження Премії за телефоном: (044)284-30-26 (відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України).

Інформацію щодо переліку документів та процедуру подання можна дізнатися на офіційному вебсайті Мінмолодьспорту за посиланням.

   

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00